...

Бьюті-знахідка дня: гребінець для пружних кучерів від Tangle Teezer

Підпишіться на нас:

Розплутує неслухняне волосся, допомагає сформувати завиток – і це ще не все, на що здатна The Wet Detangler Naturally Curly.

Власниці кучерявого волосся напевно вивчили напам’ять головні правила догляду за ними: багато зволоження та живлення плюс правильне розчісування. Кудрі потрібно розчісувати обережно, щоб не розпушити їх і не зруйнувати завиток. Саме для такого примхливого волосся Tangle Teezer випустили новий гребінець The Wet Detangler The Naturally Curly, який підійде для щоденного догляду.

Секрет нового гребінця в щільніших і пружних зубчиках, які легко розплутують волосся і не розпрямляють завиток. Розчісувати нею можна як сухе, так і вологе волосся: зубчики легко ковзають навіть по дуже кучерявому волоссі і не травмують його. Творці The Wet Detangler The Naturally Curly радять використовувати гребінець навіть у душі, щоб розподіляти по довжині кондиціонер або маску для волосся.

В асортименті Tangle Teezer є ще два гребінці для догляду за кучерявим і хвилястим волоссям: Thick & Curly і класична The Wet Detangler. Власницям локонів на замітку.

The Wet Detangler

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я