Які продукти не варто зберігати у фользі: про це треба знати

0
Фольга
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Як часто і що саме ви зберігаєте у фользі. Цей матеріал повсякчас використовується господинями на кухні. В нього зручно загорнути залишки сиру чи ковбаси, бутерброди, відбивні чи ще якісь продукти.

Можна помітити, що не всі з них лишаються привабливими та зберігають апетитний вигляд. Так відбувається, бо не всі продукти можна зберігати, загорнувши у фольгу.

Помідори та цитрусові

Зверніть увагу, що не рекомендується загортати у фольгу продукти, до складу яких входить кислота. І це стосується не лише помідорів та цитрусових, а також страв з оцтом.

Кислі та теплі продукти

Такі продукти напряму взаємодіють з матеріалом. Вони обмінюються своїми молекулами, в результаті чого загорнута їжа змінює свій смак.

В процесі зберігання ви також можете помітити, що з’являються білі плями. Так проявляють себе солі алюмінію від контакту з фольгою. Це не є чимось небезпечним, але виглядає так собі.

Також не рекомендується загортати теплі продукти у фольгу. Якщо ви так будете робити, то алюміній може попасти в організм. Отже, уважно ставтеся до зберігання продуктів харчування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я