Плов треба вміти готувати. Не з першого разу може вийти ідеально, але практика все виправить. Багато чого залежить від спецій, а серед смакових інгредієнтів важливе місце займає часник. До речі, саме з його використанням зустрічаються часті помилки.
Що треба знати про часник
Найперше, на що треба звернути увагу — потрібно його чистити чи ні. Основна рекомендація полягає в тому, що не варто звільняти зубки від всього лушпиння. Основну частину, яка суха та опадає заберіть, корінці також, а натуральну оболонку лишіть. Так ви збережете потрібні аромат та смак.
Не кладіть часник на самому початку приготування. Так все вивітриться, а самому плову мало чого лишиться. Часник швидко втратить смак. Тривала термічна обробка посприяє цьому.
Часник рекомендується класти в плов наприкінці готування. Виключіть вогонь, покладіть часник в плов та залиште настоюватися протягом 15 хвилин. Присипте часник рисом. Це дасть можливість вивільнитися аромату та просочити зерна крупи.
Готовий плов подають, звичайно, без часнику. Дістаньте його, коли він зробить свою справу. Якщо ви клали лаврове листя в плов, його також треба буде дістати. Смачного!