...

В який момент покласти м’ясо в воду, щоб бульйон був наваристий

Підпишіться на нас:

Зварити правильний бульйон — це мистецтво. Опанувати його може кожен, хто цікавиться кулінарними тонкощами приготування страв. Бульйон з м’яса має свої особливості. Про одну з них ми і розкажемо. В результаті ви зможете зварити наваристий, поживний та смачний бульйон.

Кулінарний секрет

Головна особливість полягає в правильному моменті закладання м’яса в воду. Тепла, холодна, гаряча — не всі знають точку кипіння, коли треба зробити відповідну дію. А все набагато простіше.

М’ясо потрібно класти в холодну воду. Наберіть її в каструлю, а тоді вже його занурте. Потім відправляйте на плиту. А от ставити воду, доробляти справи і пізніше закладати цінний продукт в каструлю не треба.

Також в холодну воду одразу додають необхідні спеції та прянощі. Таким чином ви будете впевнені, що вони встигли віддати бульйону потрібні вам смак та аромат.

Окремо треба знати про сіль. Не кладіть її відразу. Якщо ви хочете посолити бульйон, тоді краще це робити після закипання.

Алгоритм дій забезпечує правильне приготування бульйону. Дотримуйтесь його, щоб у вас все вийшло з першого разу. Ароматний та наваристий м’ясний бульйон — основа для приготування подальших перших страв.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я