Експерти назвали правила, які допоможуть “не зірватися” з дієти

0
Експерти назвали правила, які допоможуть

Сісти на дієту нескладно: головне – не зійти з дистанції на кінець першого дня.

1. Визначте план дієти

Коли ви починаєте усвідомлено підходити до свого раціону, то плануєте меню щодня заздалегідь: прийшовши з роботи, ви вже знаєте, що приготуєте на вечерю. В іншому випадку ви можете зірватись і з’їсти перше, що потрапить під руку.

2. Не ходіть до магазину без списку продуктів

Намагайтеся розписувати все – аж до приправ та заправки для салату. Тож ви не купите зайвого. І обов’язково перекусіть перед походом за продуктами, щоб не дивитись на полиці магазину голодними очима.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

3. Тверезо оцінюйте свої харчові звички

Починаючи худнути, багато хто різко змінює свій раціон, повністю виключаючи вуглеводи і солодке. Мало того, що це не дуже корисно для організму, так ще й шкодить психічному здоров’ю. Якщо ви знаєте, що жити не можете без солодкого, знайдіть та купіть найбільш корисну альтернативу: наприклад, сухофрукти, фрукти чи горіхи.

4. Не купуйте занадто багато овочів та фруктів

Як це, адже це одні з найкорисніших продуктів? Вся справа в терміні придатності: намагайтеся купувати стільки овочів і фруктів, скільки ви зможете з’їсти за один тиждень – інакше перед вами постане вибір: викидати продукт або екстрено доїдати фрукти, що швидко псуються, перевищуючи норму калорій.

Як знайти свою дієту

Підібравши відповідну, на вашу думку, дієту, постарайтеся оцінити, чи зможете ви протриматися в такому режимі хоча б кілька тижнів? Якщо ця система харчування вам не близька, то ви з більшою ймовірністю зірветесь з дієти.

Кожна дієта спрямована на створення дефіциту калорій, потрібно лише вибрати найбільш прийнятний набір продуктів і режим харчування, який підходить саме вам. Оцініть свої харчові звички та орієнтуйтеся на них.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я