Топові способи відкрити банку з кришкою

0
Банка з гвинтовою кришкою
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Гвинтові кришки вміють так щільно закрутитись, що їх потім і чоловічими руками не відкриєш. А коли потрібно дістати огірки, помідори чи набрати ложку варення, то проблема з банкою дещо нервує.

Переважно всі намагаються встромити ніж в край кришки, щоб запустити туди повітря для зрушення процесу. Але є безпечніші способи. Читайте про них далі.

Спосіб №1

Покатайте банку по поверхні стола. Цей спосіб підійде для найменших банок. Максимум для 0,5 л. Підстеліть рушник, щоб банка не злетіла на підлогу. Під час катання притисніть кришку. Декілька рухів — і банка відкрита.

Спосіб №2

Він розрахований на банки від 1 л і більше. Вам потрібна олія. Нею змастіть в декількох місцях під ребро кришки. Лишіть банку в перевернутому стані на 15 хвилин. Банка відкриється моментально.

Спосіб №3

Якщо часу обмаль, грійте воду. Або ж поставте банку під кран з гарячою водою. Лишіть на 2 хвилини. А потім просто її відкрийте.

Якщо у вас буде проблема з кришками та банками, тепер ви знаєте способи для їх відкривання.  Кілька дій та справа зроблена.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я