Що потрібно знати, якщо ви вирішили приготувати цукрову пудру самостійно: не забудьте додати “секретний інгредієнт”

0
Цукрову пудру дуже легко приготувати в домашніх умовах. Для цього можна скористатися кількома способами, запам'ятовуйте і потреби купувати у магазині не буде. Кавомолка Просто засипте цукор у чашу і подрібніть за допомогою приладу. Пам'ятайте: щоб не отримати продукт з ароматом кави, чашу слід ретельно промити перед використанням і витерти насухо. Ступка або ручний млин Багато господинь часом не шукають легких шляхів і використовують для подрібнення спецій, у тому числі цукру, ступку або ручний млин. Незважаючи на те, що це заняття забирає багато часу, таке

Цукрову пудру дуже легко приготувати в домашніх умовах. Для цього можна скористатися кількома способами, запам’ятовуйте і потреби купувати у магазині не буде.

Подробиці

Кавомолка
Просто засипте цукор у чашу і подрібніть за допомогою приладу. Пам’ятайте: щоб не отримати продукт з ароматом кави, чашу слід ретельно промити перед використанням і витерти насухо.

Ступка або ручний млин
Багато господинь часом не шукають легких шляхів і використовують для подрібнення спецій, у тому числі цукру, ступку або ручний млин. Незважаючи на те, що це заняття забирає багато часу, таке “кухонний ґаджет” пригодиться, якщо під рукою не буде нічого іншого.

Підпишіться на наc у Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Блендер
Щоб подрібнити цукор у блендері, знадобиться спеціальна насадка, яка зазвичай є у комплекті з пристроєм. Засипте цукор у чашу, увімкніть прилад, а далі — справа техніки.

При власноручному приготуванні цукрової пудри не можна забувати про те, що вона має неприємну властивість злипатися і збиватися в грудки. Саме тому рекомендується додати до її складу “секретний інгредієнт” — крохмаль.

На 200 г цукру знадобиться 7,5 г кукурудзяного крохмалю.

Готуйте цукрову пудру вдома і не забувайте про крохмаль!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я