Чи корисна черешня і скільки в ній міститься цукру

0
Чи корисна черешня і скільки в ній міститься цукру

Особливо приємно їсти продукти, які подобаються на смак, якщо вони приносять користь. Так можна сказати про черешню — ягоду, сезон якої вже розпочався. Вони багато в чому виграють в інших сезонних фруктів, дуже корисні для організму і можуть легко стати корисною заміною солодощам та іншим перекушуванням. Розповідаємо, чим корисна ця ягода, і чому її варто включити у свій літ їх раціон.

Вона містить багато клітковини

Не завжди легко отримати рекомендовані 25-30 г клітковини на день, адже це дуже корисний мікроелемент, який необхідний нашому організму. У чашці черешні міститься 3 г клітковини, тому ягоди можуть стати відмінним її джерелом. Дієта, багата на клітковину, сприяє підтримці здорової маси тіла, поліпшення здоров’я кишечника, зниження холестерину і ризику серцевих захворювань і навіть перешкоджає підвищенню рівня цукру в крові.

Черешня діє як протизапальні засоби

Болять м’язи чи суглоби? Черешня може стати вашим новим солодким джерелом знеболювання. Дослідження показують, що вони багаті на антоціани, групу поліфенолів, які борються із запаленням тканин так само, як і такі ліки як, наприклад, ібупрофен.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Вона корисна для серця

Антоціани, що містяться в черешні, також можуть бути корисними для вашого серця. Дослідження показують, що ці речовини можуть відігравати роль у профілактиці серцевих захворювань, зменшуючи запалення та сприяючи здоровій функції артерій.

Ягоди покращують якість сну

За даними Національного фонду сну, черешня є природним джерелом гормону мелатоніну, який допомагає контролювати внутрішній годинник вашого тіла та сприяє здоровому режиму сну. Щоденне вживання 25 ягід черешні може допомогти вам спати міцніше і довше. Національний фонд сну рекомендує їсти черешню незадовго до того, як лягти спати, для максимальної користі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я