...

Василь Вірастюк офіційно завершив розлучення та показав свою обраницю Ірину

Підпишіться на нас:

Стронгмен Василь Вірастюк мав досить складний процес розлучення. Йому не вийшло домовитися з колишньою дружиною щодо майна, аліментів, щоб все це пройшло тихо та без скандалів. В результаті вся країна спостерігала за перипетіями особистого життя спортсмена.

Володимир Вірастюк поділився інформацією, що розлучення офіційно завершено. Тепер він точно розлучений та може так само офіційно бути з коханою, яка в минулому році народила Вірастюку сина. Його назвали Володимир.

Обраниця стронгмена на 11 років молодша. Василь Вірастюк опублікував з нею фото на своїй сторінці в соцмережі. Її обличчя не видно повністю. Тільки проникливий погляд очей. Решту Вірастюк прикрив своєю могутньою рукою. Мабуть, таким фото стронгмен хотів показати, що він є захисник своєї родини та щастя.

Василь Вірастюк та Ірина
Василь Вірастюк та Ірина

Василь Вірастюк написав допис, що тепер він може відкрито говорити про свої стосунки. Суд тривав з жовтня 2022 року, а з 11 червня рішення Печерського суда м.Київ вступило в силу. З колишньою дружиною Інною Василь Вірастюк був в шлюбі 15 років.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я