...

10 секретів, які допоможуть правильно приготувати картоплю

Підпишіться на нас:

Картопля – це улюблений овоч в українців, тому що він смачний та поживний. І не треба вірити дієтологам чи горе-фахівцям, які стверджують, що їсти страви з картоплі небажано.

Подробиці

Головне – знати, як правильно приготувати картоплю.

10 основних секретів

  1. Коли картопля для майбутнього пюре вже зварилася, потрібно негайно вилити воду, а потім потовкти картоплю. Тільки в такому разі картопляне пюре вийде ніжним та повітряним. Ви не отримаєте смачне картопляне пюре, якщо будуте товкти остиглу картоплю.
  2. Щоб картопляне пюре не набуло неприємного сірого відтінку, потрібно додавати до нього виключно гаряче молоко, а не холодне. Був такий випадок, коли дорослий син запевняв свою молоду дружину, що вона готує пюрешку неправильно. Нібито його мама (кухар!) додає в товчену відварену картоплю тільки холодне молоко і не морочить голову. Кохана послухалася цієї поради, щоб не засмучувати ненаглядного. У результаті сніданок разом із настроєм було зіпсовано.
  3. Є люди, які люблять молоду відварену картоплю. Але щоб вона була ще смачнішою, на кожен кілограм такого овочу необхідно додати у воду по одному лавровому листочку і по шість горошин чорного перцю.
  4. Не поспішайте викидати картоплини, що примерзли. Щоб коренеплоди оговталися, достатньо на деякий час опустити їх у холодну воду.
  5. Суха хрумка скоринка з’явиться у смаженої картоплі тільки тоді, коли ви очистили картоплю, нарізали її і розклали підсушитися на сухому і чистому рушнику.
  6. Неприємно, коли розварюється картопля у процесі варіння. Щоб цього не відбулося, слід додати у воду трохи звичайного столового оцту.
  7. Щоб очищена картопля відразу ж після очищення її від шкірки не чорніла, покладіть її у воду, в якій заздалегідь було розведено 2-3 краплі оцту.
  8. Господині часто стикаються з тим, що рано вранці вони повинні чистити молоду картоплю, щоб приготувати свіжий сніданок для всієї родини. А потім йти на роботу або у важливих справах із потемнілими руками. Щоб подібна ситуація більше не повторювалася, суху і чисту шкіру рук необхідно змочити в оцті, дати їй обсохнути, і лише потім приступати до чищення картоплі.
  9. Як найкраще смажити картоплю? На сильно розігрітій сковороді.
  10. Смажену картоплю солять тільки тоді, коли скибочки підрум’яниться. Якщо поспішити, нарізані шматки втратить свій вишуканий смак та аромат, стануть безформними. Тому що заздалегідь посолена картопля залишає сік, який згодом поєднується з олією або іншим жиром, за допомогою якого ви зазвичай готуєте смажену картоплю.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я