...

7 секретів ідеального сметанного крему для десертів

Підпишіться на нас:

Будь-який десерт виглядатиме більш красивим та професійним, якщо прикрасити його за допомогою ідеального крему білого кольору. До того ж, такий підхід гарантує чудовий результат із вражаючими смаковими якостями.

Подробиці

Найпростіше прикрашати десерти кремами зі сметани.

Фахівці розкрили головні секрети, які варто знати:

  1. Для приготування гарного та смачного крему підходить тільки жирна сметана високої якості. Вона має бути дуже смачною. Якщо вона віддає деякими неприємними відтінками смаку, то під час приготування крему не забудьте додати трохи ванільного цукру, щоб прибрати недолік.
  2. Якщо ви купували жирну сметану, але вона все одно здається вам трохи рідкуватою, можна виправити цей недолік. Візьміть звичайну марлю, згорніть її в кілька шарів і відправте в ній сметану на нижню полицю в холодильник.
  3. Для того щоб використовувати сметанний крем як декор, доведеться додавати до складу крему желатин.
  4. Іноді кондитер робить правильно, але крем все одно залишається якимось занадто рідким. У такому разі ситуацію може виправити столова ложка кукурудзяного крохмалю.
  5. Сметанний крем – це відмінний простір для творчості. Завжди можна вигадувати цікаві поєднання при додаванні інших компонентів. Найчастіше з цією метою використовуються фрукти та ягоди, а також сиропи.
  6. Не обов’язково використовувати цукор для приготування крему. Іноді він не може до кінця розчинитись, що псує все враження від крему. У такому разі краще використовувати цукрову пудру.
  7. Перед безпосереднім приготуванням крему сметану можна на кілька хвилин залишити в морозильній камері, щоб текстура крему вийшла більш щільною та апетитною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я