Стиліст називав, 5 помилок у домашньому фарбуванні волосся

0
Стиліст називав, 5 помилок у домашньому фарбуванні волосся, і як їх уникнути

Разом з експертом знаємося, як грамотно обійти всі пастки, розставлені на шляху домашнього фарбування.

Будь-який досвідчений перукар вже при першому погляді на волосся клієнтки відразу може сказати – фарбується вона сама або в салоні. У більшості випадків домашнє фарбування виконується з великою кількістю помилок, які відразу впадають у вічі професіоналу. І ось що найчастіше вказує на них:

  • Волосся тьмяне, позбавлене блиску починаючи з 3 см від коріння і до самих кінчиків.
    Колір волосся, дивним чином, виглядає світлішим в прикореневій зоні і стає темнішим до кінців, або, навпаки, світлішає практично до білизни.
    Волосся плутається за вітряної погоди, розчесати їх без спеціальних засобів — велика проблема.
  • Якщо придивитися, розділяючи волосся на пасма, в прикореневій зоні видно непрофарбовані плями – вірна ознака неакуратного нанесення.
  • Колір волосся виглядає «чужим», старить, відверто псує зовнішність і не має жодного відношення до актуальних трендів у фарбуванні.

Що може призвести до таких недоліків? Розглянемо найпоширеніші помилки.

Підпішіться на наc в Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

1. Неправильно підібраний тип фарби

Засіб для фарбування відрослої прикореневої зони завжди агресивніший (сильніший), ніж ніжні склади, що тонують, тому куплену фарбу потрібно наносити тільки на коріння і в жодному разі не розмазувати на вже фарбоване волосся. Через перенасичення пофарбованої частини пігментами кінці стануть набагато темнішими за коріння, а якщо повторювати цю помилку раз за разом, ви отримаєте повноцінний чорний. Зрештою, ви зіткнетеся з тьмяністю, нерівномірним покриттям та проблемами зі структурою волосся.

2. Ви не враховуєте кількість сивини

Якщо сивини мало, сміливо вибирайте відтінок, що сподобався, але зверніть увагу на рекомендований рівень вихідного тону – він повинен бути схожий з вашим. Також не забувайте, що на упаковці засобу виробник завжди дає корисні для фарбування рекомендації. Якщо сивини багато, то до бажаного відтінку потрібно підібрати натуральний колір того ж рівня, що і фарба.

Як правило, він вказується першою цифрою. Натуральний відтінок має позначення «0» на додаток до рівня. Наприклад 6.0, 8.0 і т д. Згодом при розведенні ви повинні змішати обидва барвники у пропорції 1:1. І ще один момент: чим більше сивини, тим світлішим має бути відтінок фарби. Пам’ятайте, що сперечатися з природою – собі на шкоду.

3. Відтінок не вашого колірного типу

З цього питання найкраще заздалегідь консультуватися з фахівцем, але якщо ви зважилися на самостійний вибір, згадайте про всі отримані раніше рекомендації. Є ще один хороший спосіб не схибити з вибором. Визначте, на кого з кінозірок ви схожі, та знайдіть схожий відтінок. Уникайте ектремально яскравих кольорів і не робіть сьогохвилинний вибір, про який ви можете пошкодувати згодом.

4. Ви наносите фарбу самостійно

Попросіть про це подругу, маму, доньку, сусідку — будь-кого, тільки не починайте наносити фарбу самостійно. Тут важливо акуратність і точність, яка буде далеко не стовідсотковою, якщо ви вирішите обійтися без сторонньої допомоги.

5. Ви не дотримуєтеся інструкції з розведення фарби і не дотримуєтеся часу витримки

Наївно думати, що якщо ви нанесли чорну фарбу і протримали її вдвічі менше від зазначеного, то отримаєте світло-попелястий. На жаль, це не так! Таким чином ви просто зіпсуєте волосся і отримаєте відтінок «шляхетного болотного бруду», позбутися якого в домашніх умовах просто неможливо. У більшості випадків краса вимагає дотримання правил та дисципліни, тому якщо вони вам незвичні, будьте готові до негативних наслідків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я