...
ГоловнаКулінаріяМаловідомі факти про свиняче сало

Маловідомі факти про свиняче сало

Підпишіться на нас:

Донедавна дієтологи стверджували, що однією з причин зайвої ваги та інших проблем зі здоров’ям є вживання сала.

Однак нещодавні дослідження показують, що щоденне вживання в їжу скибочки житнього хліба з часником і шматком сала навпаки є корисним для організму людини.

Чим корисне сало?

Сало містить архидонову кислоту, а також присутнє в органах, таких як мозок, нирки, серце та інші. Щоденний прийом цієї кислоти покращує їхні функції.

Вміст насичених жирів у продукті становить близько 40 %, а оскільки вони є найбільш стійкими до нагрівання, сало стійке при високих температурах.

Трохи сала захищає клітини від вільних радикалів, оскільки сало має антиоксидантні властивості. Антиоксиданти допомагають виводити токсини та шкідливий холестерин із кровоносних судин.

Чим допомагає сало?

Сало – це натуральний продукт тваринного походження, який корисний не тільки для всієї серцево-судинної системи, але і багатий багатьма вітамінами.

Вітамін D допомагає нашому організму нормально функціонувати в зимові місяці, коли сонячного світла не так багато, тому дуже добре включити його в меню.

Інший вітамін – вітамін А, допомагає покращити роботу підшлункової залози та стимулює вироблення гормону інсуліну.

Крім того, вітамін А допомагає зміцнити імунну систему.

Виняткова роль вітаміну Е, який покращує кровообіг, сприяє його згортанню, прискорює процес загоєння та регенерації клітин тіла.

Однак не варто переборщувати із жирами. Їхня добова доза повинна становити до 80 грам. Споживання сала повинно бути обмежене невеликим шматочком на скибочці хліба.

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Як врятувати переперчену страву: 10 кулінарних хитрощів

Не всі люблять занадто гострі страви, тому надлишок перцю може зіпсувати вам обід чи вечерю. Переперчити страву легко....

Ці огірки точно краще не консервувати: простіше одразу викинути

Молоді господині помиляються, коли обирають огірки виключно за якістю плодів. Багато чого в цій справі залежить від сорту. Наприклад,...

Відмінний рецепт квашених солоних огірків на зиму

Саме час подбати про запаси овочів, які вирощені на власній грядці. В теплицях вже є урожай огірків, скоро...

Сухі котлети: помилки, через які вони такими виходять

Що додати до котлет, щоб вони були не сухими, а соковитими? Це питання, яким задаються недосвідчені господині. М'ясо дуже...