Городники розповіли для чого садити чорнобривці на городі

0
Чорнобривці
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Чорнобривці – прекрасні квіти, які цвітуть з початку літа до пізньої осені та милують очі своєю красою. Але крім естетичної насолоди, вони ще  допомагають на городі боротися зі шкідниками.

Подробиці

Коли городину атакує тля, чорнобривці прийдуть на допомогу. Потрібно приготувати настій із них, причому не тільки квіти, а й стебла та листя. Потрібно подрібнити всю рослину, залити 6 л теплої води й покласти в тепле місце на 48 годин.

Потім настій віджати, процідити, додати 50 мл рідкого мила (щоб краще прилипало) й обприскати стебла й листочки гороху, капусти, смородини з обох сторін. Також ним можна обприскувати яблуні, вишні, сливи та інші культури.

Чорнобривці також відлякують медведку. Для цього подрібнені часточки рослини розкидають між городиною, особливо в місцях скупчення цієї ненажери.

Дуже корисно обсаджувати чорнобривцями грядки з горохом, цибулею, капустою, полуницею. Своїм ароматом ці квіти відлякують капустянку, полуничного довгоносика, цибульну муху.

Навіть колорадському жуку сусідство з чорнобривцями не до вподоби.

попередня статтяЯк приготувати плавлений сир в домашніх умовах, щоб був натуральний та смачний
наступна статтяЯк приготувати корисний плов без жодної краплі жиру
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я