Ранні кабачки на власному городі: порада досвідчених людей

0
кабачки
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Кабачок – досить не примхливий овоч у вирощуванні. Все, що йому треба – це добре освітлення, рясний полив і багато місяця. І тоді плодів наростає стільки, що не знаєш, куди їх дівати. Але це в другій половині червня. А хочеться поласувати молодими кабачками раніше. Ситуацію можна виправити.

Подробиці

Здається, все просто: посій раніше – то й врожай буде швидше. Але кабачок – теплолюбний овоч. Травневих заморозків він не переживе. Тому можна йти двома шляхами.

Перший – виростити розсаду кабачків у великих стаканах або обрізаних 1,5-2-літрових пляшках. Великі ємності потрібні для того, щоб при пересаджуванні «пасочкою» в відкритий ґрунт коріння не травмувалося.

Другий – висіяти насіння в грант, а далі створити мінітепличку: кожен корчик накрити обрізаною 5-6-літровою баклажкою від води. Завдяки великому об’єму в такому захисному ковпаку рослина може рости довго, особливо, якщо ви садите кущові сорти, які не плетуться. За хорошої погоди баклажки знімати, а коли з’явиться загроза заморозків, накривати.

Скористайтеся нехитрими порадами – і матимете ранні кабачки!

попередня статтяЯк готувати “мереживні” млинці за схемою “1-2-3”
наступна статтяЯк наносити рум’яна, щоб виглядати молодшою: новий бьюті-лайфхак із TikTok для жінок 40+
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я