Рибний бульйон буде прозорим та смачним, якщо знати кілька нюансів

0
Рибний бульйон буде прозорим та смачним, якщо знати кілька нюансів
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Приготування рибного бульйону простіше, ніж м’ясного. Він вариться набагато швидше. Але зробити його прозорим та смачним теж треба вміти. Є певні нюанси. Про них читайте далі в статті.

Подробиці

Для приготування бульйону можна використовувати будь-які частини риби: хвіст, голова, тушка, хребет. Чим більше різних компонентів, тим концентрованішим буде смак. Якщо у вас є ціла риба і ви плануєте далі її використовувати, просто наріжте на порційні шматки та відваріть.

Ще одне важливе правило полягає в тому, що рибу треба заливати холодною водою. Це помилка спочатку доводити до кипіння воду, а потім закладати її в окріп.

Важливий момент щодо інтенсивності нагрівання. Зробіть вогонь повільним, а не так, щоб все активно кипіло. Не накривайте кришкою. В цьому випадку ви зможете отримати дійсно прозорий бульйон.

Кладіть спеції та зелень. Дуже добре підходить корінь петрушки. Зі спеціями зберігайте принцип помірності, щоб не перебити основний смак риби. Якщо враховувати всі нюанси, бульйон буде бездоганний.

попередня статтяЯк боротися з мохом та лишайником на деревах: дачні поради
наступна статтяЯк досвідчені городники готують ґрунт для розсади
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я