...

Інтимні секрети всіх знаків зодіаку

Підпишіться на нас:

Всі інтимні секрети всіх знаків Зодіаку – неймовірно влучні спостереження! Астрологи часто розповідають про сумісність різних знаків Зодіаку. Але ми віримо, що правильний ключик можна підібрати до будь-якого серця. Ось інструкції для всіх символів Зодіаку.

Овен

Жінки-Овни люблять сильно та по-справжньому. Вони завжди ставлять кохання на перше місце. Коли вони закохуються, то принаймні перший час готові присвячувати цьому все своє життя і весь свій час. У закоханої жінки, народженої під цим знаком, стосунки завжди розвиваються інтенсивно. Але з іншого боку, саме Овнам найпростіше обходитися тривалий час без чоловіків. Звичайно, вони теж з плоті та кісток, і теж хочуть для себе найкращого, але при цьому вони вміють насолоджуватися свободою та незалежністю. Просто вони завжди прагнуть лише найкращого. «Краще бути ні з ким, аніж з ким-небудь», — це про Овнів.

У цьому й полягає типова суперечність Овнів: не хочу ні до кого приклеюватися, але якщо хтось втрачає до мене інтерес, то це вже занадто!

У суперечці за Овном завжди має залишитися останнє слово. Проте люди, народжені під цим знаком, завжди беруть відповідальність на себе і знають, як подбати про себе самостійно.

Тому у відносинах у них часто бувають проблеми з розподілом влади. Знак Овна – це не лише знак кохання, а ще й знак виклику! Чоловік, який чинить опір натиску від інших жінок, – ось ідеальний партнер для Овнів. Але є і велика слабкість: гордість! Навіть коли Овни усвідомлюють, що не мають рації, проклята гордість не дозволяє їм це визнати та відійти від своїх планів. Саме гордість стає причиною агресивних імпульсів, які періодично захоплюють людей цього знаку. З іншого боку, Овни оптимісти. І це допомагає їм залишатись приємними людьми.

Телець

Жінки-Тільці, як правило, тихі, спокійні, матеріалістичні та рідко виявляють якісь надмірно сильні емоції. Це серйозні люди, які не влаштовують істерик, даремно! Іноді вони можуть проявляти себе як агресивна та жорстока людина, але тільки в тих випадках, коли їх справді спровокували! У відносинах вони очікують, що партнер не зловживатиме їхньою лояльністю та відданістю, але гаситиме їх негативні емоції. Тільці не ревниві, не люблять метушитися, і не влаштовуватимуть вам сцен через те, що ви на когось не так подивилися. Або навіть зробили комусь комплімент при дружині, що стоїть поруч!

З іншого боку, хоч це і трапляється вкрай рідко, якщо Телець втрачає самовладання, це може бути дуже небезпечно!

Елегантність Тельців дивовижна. Вони дійсно розуміють, що таке жіночність, і в чому вона має проявлятися! Тільці люблять, коли на тілі мінімум одягу. І коли тканина тонка. У них є вроджене почуття стилю, вони знають, як поєднувати взуття із сукнею, коли виріз «саме той», а коли — «надто кричущий». Вони чуттєві, але ніколи не дозволяють собі погано виглядати.

Лаятися з Тельцями не варто. Хоча б тому, що вони мають дивовижну здатність пригнічувати ворогів, демонструючи свою до них байдужість і холодність.

Тельці – люди не мрійливі. Вони вважають за краще твердо стояти на Землі, а не вдаватися до фантазій. Вони матеріалісти, тобто вірять тільки в те, що можуть побачити та доторкнутися. У бізнесі вони ризикують нечасто, але завжди готові вирушити на пошуки «золотого рудника». Іншими словами, якщо ви сумніваєтеся, чи варто вплутуватися в чергову авантюру, запитайте поради своєї дружини. Вона точно найкраще вміє зважувати ризики та вигоди. І її поведінка завжди ґрунтується на здоровому глузді.

Близнюки

Думки друзів та родичів Близнюків для них – це завжди фон. Вони ніколи до нього не дослухаються. Близнюки —це коли в одній людині вміщається відразу кілька особистостей. І всі вони різні. І всі по-різному поводяться, коли у них різний настрій. Будувати «серйозні» стосунки з Близнюками непросто: важко зрозуміти, з ким маєш справу, навіть якщо вже довго зустрічаєшся. Зате коли показуєш її фотографії друзям, то стає дико цікаво: здається, нікого краще в тебе і не було!

Близнюки – це ще й знак-експеримент! Вони завжди готові пробувати нові та розширювати свої горизонти. Єдине, що може вбити стосунки з людьми цього знака – одноманітність!

Як хамелеони, вони можуть набувати різних кольорів і форм, але при цьому завжди залишатися чарівними та інтригуючими людьми. Вони подобаються всім і при цьому не зраджують себе! Це важко пояснити, але розуміє кожен, чия дружина чи подруга — Близнюки.

Вони все роблять однаково пристрасно: пробують щось нове, критикують, хвалять, роздають найсмішніші та дивніші оцінки. Вони здатні швидко закохуватися і швидко розчаровуватися. Вони ж часто й подовгу сумніваються, «чи це той чоловік». Найкращий спосіб завоювати таку жінку — продемонструвати їй самостійно, що ви справді «той самий». Не знаємо як! Придумайте щось!

Для Близнюків секс і кохання – тотожні поняття. Тому до обох процесів вони підходять творчо

Лев

Жінки-Леви, як дорогоцінні камені, потребують любові та поваги. На жаль, іноді вони відлякують чоловіків своєю яскравістю: мало хто погодиться, щоби з ним була по-справжньому харизматична жінка! Плюс до всього, Леви обох статей люблять жити в оточенні численних друзів. Не дивуйтеся, якщо у Левиці було в минулому багато бойфрендів, не намагайтеся її контролювати чи надмірно про неї піклуватися.

Леви ненавидять зовнішній контроль у будь-яких його формах. І вони не винні в тому, що від народження привертають до себе багато уваги людей протилежної статі! Якщо ви страждаєте від комплексу неповноцінності, то найкраще, що ви можете для себе зробити, це забути про цю королеву! Вона може любити з великою пристрастю та інтенсивністю, але лише тих, хто сам любить себе!

Незважаючи на те, що ця фраза звучить трохи егоїстично, насправді нічого такого в ній немає. Жінки-Леви можуть бути дуже щедрими, добрими та розуміючими. Просто вони не готові виявляти це просто так, у фоновому режимі. Вони вважають, що краще усвідомлені компліменти зі змістом, ніж просто слова, які швидко «приїдаються», а отже, не мають сенсу. Леви не люблять кліше. Тож якщо ви збираєтеся засипати свою Левицю компліментами, підійдіть до цього питання творчо! Не кажіть, що ви її любите. Скажіть, що ви шалено її любите!

Всі ваші друзі знають, що ви — людина горда, амбітна і надзвичайно впевнена в собі.

Ваші магнетизм і чарівність здатні розплавити будь-які серця. Та й що гріха таїти, якщо людина здається вам по-справжньому цінною, ви здатні піти на жертви, аби її врятувати!

Діва

Ви, мабуть, думаєте, що Діва — це хтось у білому одязі, чиста й тендітна Діва Марія? Ми, звичайно, вибачаємось, але цей образ не має нічого спільного з реальністю. Діва в сучасному світі – це жінка, яка може раптово кинути все заради свого нового захоплення і при цьому начхати на всі коментарі, які будуть навколо. Вона жінка, яка найвище шанує чесність! І насамперед щодо себе самої.

Все своє життя жінка-Діва присвячує пошукам щастя, а коли закохується – то кохання. Це єдиний знак Зодіаку для жінок, який дозволяє їм бути дуже практичними в побуті, але при цьому божественно романтичними в усьому іншому. Діви – жінки рішучі, але вони не схильні витрачати надто багато часу на роздуми, аналіз та самокопання. Це жінка, яка любить привертати увагу та моменти, коли у житті все круто змінюється. І в той же час у повсякденному житті вона завжди спирається виключно на розум та логіку.

Зазвичай у Дів вишуканий смак у всьому. Особливо це виявляється в одязі. На роботу вони завжди одягаються не «аби як», як продумують усі деталі. Вони не дозволяють собі припустити в цьому питанні жодної помилки.

Якщо ви перебуваєте у стосунках із цією жінкою, то напевно вже вражалися тому, якою турботливою вона може бути. Ваші проблеми – це її проблеми! Ви можете довірити їй все: планування сімейного бюджету, і подорожі. А самі просто насолоджуватися життям. Вона не забуде про день народження ваших друзів!

Діви не можуть повністю розслабитися, якщо знають, що якесь питання залишилося невирішеним. Не варто очікувати, що при цьому вони демонструватимуть вам це кислою міною на обличчі. Просто спокій — це взагалі не про Діва, але вони не люблять цим когось напружувати.

Діви – перфекціоністи, і це чудово! Будь-які недоліки їх сильно дратують. Ніхто не стурбований особистою ефективністю так сильно, як люди, народжені під цим знаком. І що ще більше дратує, вони майже завжди мають рацію!

Діви ненавидять, коли хтось критикує когось (тим більше їх самих) публічно. Якщо ви вважаєте, що жінка-Діва зробила щось неправильно, скажіть їй це потім, віч-на-віч і без злості в словах. Інакше втратите кохання чи дружбу. Пам’ятайте, що ніхто не ідеальний, але Діви сильніше за всіх інших страждають від власної неідеальності!

Діви практичні, рідко про щось мріють. Вони не люблять драму та ажіотаж. Для них краще, коли нудно, ніж колись непередбачувано. Налякати Діву простіше простого, і про це завжди треба пам’ятати.

Є багато способів утримати цю жінку біля себе. Але агресія – не один із них! Діви шукають у відношенні спокій та гармонію, а не божевільні прояви кохання. Це дуже важливо. Ніхто не цент платонічну любов так сильно, як жінки цього знака.

Пам’ятайте, що Діви рідко виявляють увесь свій біль на людях. Тому якщо ви ображатимете їх, якийсь час вони мовчки терпітимуть, а потім просто підуть. Їхнє терпіння теж не безмежне, хоча не всі це усвідомлюють!

Дрібниці та довіра – ось що теж має для них значення. Діви не тільки тихі та сором’язливі, але ще й міцні, сильні та можуть захистити. Вони відповідальні. І тому вони ідеальний варіант для чоловіків, які цінують у відносинах комфорт.

Терези

Якщо вам потрібна жінка, яка може годинами балакати про що завгодно, навіть коли здається, що говорити зовсім вже нема про що, вибирайте ту, яка народжена під знаком Терезів. Спілкування та підтримка – це не сумний обов’язок для них, а цікава та корисна справа!

Терези — це люди щастя та балансу, вони посміхаються приблизно на кожній третій своїй пропозиції. Ця жінка ніби світиться зсередини і готова обговорити з вами будь-яке питання!

Жінки-Терези «виліплені» з доброти, м’якості, справедливості, доброзичливості, впертості та нерішучості. Вони чудово вміють виявляти свою жіночність, вміють одягатися та підбирати одяг своїм чоловікам! При цьому всім, якщо потрібно засукати рукави і зробити чоловічу роботу, Терези теж готові піти на це! І при цьому вони навіть на якийсь час не втратять своєї жіночності!

Перед тим, як вийти на вулицю, жінка-Терези обов’язково нанесе на себе макіяж, поправить зачіску і вміло збризне себе духами. Все буде під контролем.

Терези — інтелектуали, і чоловіки, і жінки. Навіть коли вони нервують, то виглядають загалом спокійно. І не втрачають можливості тверезо аналізувати ситуацію. Якщо вам потрібний менеджер-розпорядник грошима, зверніться до дружини. Вона точно поводиться з ними грамотніше, ніж ви!

Вона хоче відчувати, що ви потребуєте її думки. Що ви готові з нею радитись і прислухатися до її слів. Дотримуйтесь її, якщо вона захоче змінити професію або країну проживання. Або коли просто скаже, що вам обом пора завести нових друзів.

Терези люблять бути в оточенні інших, люблять збирати натовпи друзів на вечірки, обожнюють годинами безперервно просто танцювати і веселитися. Секрет їхньої «живучості» — у тому, що вони вміють керувати своєю енергією та економити її.

Жінки цього знака легко знаходять спільну мову з різними людьми. Навіть із тими, хто завжди напружений і чимось незадоволений. Оскільки Терезам обов’язково потрібна гармонія навколо, вони зроблять все, щоб люди з негативною енергією або змінили настрій, або залишили зал.

Потрібно пам’ятати, що, незважаючи на стереотипи, ці жінки досить владні. Вони люблять, коли оточуючі у суперечці на їхньому боці, потребують того, щоб підтримували їхню точку зору. Просто вони здатні приховувати свій «залізний кулак» у оксамитовій рукавичці.

Хлопці-Терези завжди будуть у пріоритеті для жінок-Терезів. Тому що вона не хоче приховувати від нього те, що думає, навіть якщо це може іноді викликати непорозуміння. Зрештою, якщо ви запитали її думку, то хотіли почути правду, чи не так? При цьому Терези ніколи не стануть доносити вам свою правду в грубій або незручній формі. Вони не терплять обхідні шляхи, але при цьому знають, як зачіпати почуття не найгрубішим чином, а так, щоб «спрацювало».

Терези часто атакують самооцінку інших, не підозрюючи про це. Жінка, народжена під цим знаком, дасть вам рецепт, як позбутися жиру на животі або як перемогти целюліт. Можливо, якось вона доведе вас до нервового зриву, але будьте впевнені: все це лише з найкращих спонукань.

Деякі люди думають, що Терези надмірно егоїстичні. А насправді вони просто цінують красу, невинність та щирість! Якщо ці слова ніяк з вами не пов’язані, навряд чи ви коли-небудь станете друзями, і точно ніколи — коханцями. Терези не люблять робити боляче іншим свідомо, але при цьому знають, коли потрібно пригальмувати і просто сказати «ні».

Єдиний недолік жінок під цим знаком – їх нерішучість. Вони люблять відкладати нетермінові питання у довгий ящик і вирішувати їх скопом, коли накопичиться вже дуже багато. Як правило, коли вони поспішають, то роблять помилки. Тому їхній партнер повинен заважати їм «ухилятися» від прийняття складних рішень. І допомагати їм.

Придушіть прояви нерішучості у своїй дружині і будьте певні: перед вами Богиня! Унікальна людина, яка подарує вам справжнє життя!

Скорпіон

Ці жінки приховують у собі глибоку та таємничу красу, яку може гідно цінувати лише найпроникливіший чоловік. Зачаруватися Скорпіоном легко, а ось розкрити його повністю це доступно не для кожного.

Чоловіки злітаються на Скорпіонів жінок як комарі на світ. Тому що в них дивовижний погляд, і тому що всередині них ховається багато чарівних секретів. Але не думайте, що цю жінку легко обдурити фальшивими компліментами: це велика помилка. І ви зрозумієте, що зробили її, коли одного разу зловите на собі її пронизливий погляд. Скорпіони пишаються собою і можливостями, якими їх наділила природа. Не можете їх розглянути і поясніть – не вигадуйте нічого зайвого!

Іноді Скорпіони можуть здатися ніжними та тендітними, як кошенята, але не обманюйте себе! Насправді вони сильні, емоційні та ніколи не приховують свої пориви. Їхня душа завжди готова викинутися назовні як вулкан. Вони не знають

Стрілець

Стрільці – унікальні у своїй щирості жінки. Вони не завжди будуть говорити вам те, що ви хочете почути, але ви завжди можете розраховувати на їх чесність і прямоту. Іноді їх їдкі і відверті коментарі про ваше заплутане інтимне життя можуть вводити в ступор, але саме в цьому цінність хороших подруг, правда? Іноді Стрільці можуть, навпаки, підбадьорити вас так сильно, що вам захочеться танцювати від щастя.

Стрільці, мабуть, навіть надто відверті, але нічого не вдієш: вони бачать світ таким, яким він є насправді. І терпіти не можуть брехню. А ще вони завжди знають, коли їм брешуть, тож будьте обережні. І не видавайте себе за того, ким не є.

Стрільці дуже незалежні. Якщо ви хочете, щоб жінка, народжена під цим знаком, щось для вас зробила, ніколи не намагайтеся досягти свого маніпуляції та користуючись своїм становищем. НЛП, «гіпноз» та інші техніки «печерних людей» із цими жінками не працюють. Вони зневажають «розумників», які думають, ніби вони розумніші за всіх.

Незалежність Стрільців часто призводить до того, що ці жінки залишаються самотніми. Вони саркастичні, часто нервують і можуть відправити вас у пекло з усмішкою на обличчі. Не дивно, що таке здатний витримати не кожен чоловік!

У гніві Стрільців теж краще не бачити. Але якщо ви досить щасливі, щоб мати стосунки з жінкою-Стрільцем, можете бути впевнені: у її обличчі ви отримали також вірного друга, чудового компаньйона і взагалі стабільного та надійного супутника на все життя. Він може сховати вас від «штормів», може бути вашою довіреною особою у потрібних ситуаціях і завжди буде на вашому боці. Навіть коли всі друзі вже покинуть ваш човен.

Стрільці щедрі, терплячі та вміють бути корисними. Вони ніколи не забувають про своїх близьких, навіть коли фізично перебувають від них за тисячі кілометрів.

Стрільці – той рідкісний тип жінок, у яких із віком залишаються друзі дитинства. Це той самий випадок, коли веселі дівчатка дружать ще зі школи, а потім перетворюються на красивих жінок і розуміють, що ніщо не завадило їм залишитися подругами.

Дорослі жінки-Стрільці – це елегантні та впевнені в собі жінки, які завжди знають, як правильно одягатися, і щодо чого можна бути недбалою, а щодо чого – ні.

У коханні ці люди теж набагато романтичніші, ніж прийнято вважати. Цілком можливо, ваша дружина такий зберігає всі любовні записки, які ви коли-небудь їй написали. І все ще пам’ятає перший фільм, який ви побачили разом. Але не варто чекати, що вона жваво вам про це розповідатиме! Секрети кохання, на те й секрети, щоб тримати їх при собі, упевнені Стрільці.

Коли її роман закінчиться, всередині вона може буквально плакати, але ніхто з оточуючих цього не помітить. І більшості здасться, що це був не роман, а просто легка інтрижка. І ніхто ніколи не дізнається, наскільки сильно розбите її серце всередині.

Вік для Стрільців не перешкода. Вони залишаються юними дівчатами навіть коли стають старшими. Ця їхня життєрадісність, цей їхній вічний оптимізм — вони нікуди не діваються з роками! І саме цим вони, чесні, чіпляють чоловіків!

Жодна інша жінка не може бути такою ж пристрасною коханкою, як Стрілець. Вони вміють виявляти любов до всього, чим би не займалися, мають відмінне почуття гумору і сильну віру в майбутнє. З ними ніколи не буває нудно. Стрільці не дратують. І вміють зізнаватись у своїх почуттях, якщо знають, що для чоловіка це має значення.

Жодна жінка не цілуватиме вас так солодко, як та, що народилася під цим знаком. Це все тому, що вона знає різницю між потягом та любов’ю! І якщо стріли Купідона проникнуть у ваше серце, ніхто і ніщо вже не врятує вас від влади Стрільців!

Козеріг

Жінка-Козеріг завжди планує майбутнє наперед і не боїться жодної важкої роботи. За умови, що вона забезпечить їй фінансове піднесення. У світі не так багато Козерогів, байдужих до яскравих золотих прикрас чи будь-яких інших символів багатства. Тому зазвичай вони готові досягати успіху за будь-яку ціну: хоч силою, хоч завзятістю, хоч хитрістю. Тому якщо у вас виникли якісь складні питання щодо своїх кар’єр, адресуйте їх жінці-Козерогу: вона завжди знає, що робити.

А ще треба знати, що ці люди настільки скромні та самовіддані, що їх просто неможливо зламати чи знищити. Вони можуть вдаватися “мертвими”, але ніколи не “помруть”.

Козероги люблять рухатися вперед та підраховувати свої досягнення. І якщо вони справді в чомусь зацікавлені, то можуть зробити все, аби домогтися свого. Вони амбітні і ніколи не забувають, навіщо вони тут.

Тривалі переговори та погодження Козероги не люблять. А торги — то взагалі ненавидять. Найкращий спосіб домовитися з людьми цього знака – відразу запропонувати їм справедливу ціну. Жодних торгів! І вони ніколи не будуть просити у вас знижку: вони надто горді для цього.

Водолій

Водолії — жінки закохані, але легковажними вони можуть здатися тільки людині непосвяченій у таємниці їхньої душі. Насправді якщо вони закохуються в когось по-справжньому, то зазвичай зберігають цій людині вічну відданість. Але ви повинні пам’ятати: люди цього знака понад усе на світі цінують особисту свободу. Тому якщо ви збираєтеся затягнути їх у в’язницю побуту та похмурої повсякденності, цей експеримент майже напевно закінчиться провалом.

У Водоліїв має бути свобода експериментувати та відкрити себе для чогось нового, розширювати свій світогляд. Водолій – це знак майбутнього, знак відкриттів та геніальності. Напевно, саме під цим знаком народилася більшість людей, які змінили світ. Ось тільки кілька прикладів: астроном Галілей, який випередив свій час на сотні років; винахідник електричної лампочки Томас Едісон, біолог Чарльз Дарвін; президент США Авраам Лінкольн; інший президент – Франклін Рузвельт; знаменитий мислитель Френсіс Бекон… Список можна продовжувати.

Якщо не дати їм цієї свободи, вони швидко згаснуть. А ви розчаруєтесь у них. З іншого боку, можете бути впевнені у Водоліях, як у вірних порадниках.

Вони завжди скажуть вам правду, якою б вона не була. І при цьому ніколи не моралізуватиму чи вчити, як вам жити.

Якщо ви хочете, щоб поряд з вами була людина божевільної пристрасті та ентузіазму, вибирайте Водолія. Пристрасть — найсильніша їхня сторона. З одного боку, Водолії вміють довіряти логіці та міркують досить здорово. З іншого, вони обожнюють романтику, освідчення в коханні та фільми з трагічним кінцем. Ромео та Джульєтта — це взагалі історія про них. Тож якщо в житті вам потрібна не лише пристрасть, а й кохання, то жінка-Водолій — те, що вам потрібне. Вона знає, коли її партнеру потрібні спокій і гармонія, а коли пристрасть і сльози радості.

Водолії терпіти не можуть невротиків. Не люблять тих, хто постійно згущує фарби та драматизує. Люблять очима. Це означає, що велика відстань між вами і цією жінкою навряд чи змусить вас обох сильніше любити один одного. Їхні романи — інтенсивні. Якщо жінка-Водолій закохалася у вас, і саме зараз — ваш «цукерково-букетний період», вона вимагатиме вашої уваги постійно.

Якщо ж стосунки з часом стануть нестерпними, то характер цієї жінки не дозволить їй нескінченно страждати. Одного разу вона просто «зникне вночі» і піде не озираючись. Вони не люблять драми та розлучення, тому розходитися з людьми вважають за краще легко і без істерик.

При всьому тому, що Водолії — індивідуалісти, навколо них зазвичай є натовп друзів і шанувальників. Тому жінки цього знака можуть бути «одинокими», і при цьому не соромитися свого статусу.

Більшість розлучених жінок-Водоліїв все одно залишаються щасливими! Тому що вони здатні жити, не звертаючи уваги на судження та упередження оточуючих! До інших вони ставляться так само, як і до себе: приймають (або не приймають) їх такими, якими вони є. І не намагаються нікого змінити! Їм іноді здається, що простіше змінити світ чи Всесвіт, ніж одну конкретну людину. Не намагайтеся зрозуміти чи розкрити таємниці цієї жінки. Просто кохайте її. Або відійдіть убік і не заважайте це робити іншим!

Водолії терпіти не можуть несправедливість. І завжди перебувають у шоці, коли зустрічаються з нею віч-на-віч. Добрі та тихі від природи, вони часто люблять кидати виклик громадській думці або таємно захоплюватися бунтарями. Те, що іншим видається шокуючим і скандальним, для Водоліїв просто екзотика.

Риби

Риби – це жінки на 100%, до мозку кісток. Вони цінують, коли чоловік дає їм почуття захищеності, і завжди бережуть людину, яка їх любить. У цьому сенсі жоден інший знак не зрівняється у жіночності з Рибами!

Вони люблять, коли їхній партнер підставляє їм стілець, відчиняє двері автомобіля і, іноді, підкурює їм сигарету. А ще більше вони люблять, коли їм кажуть, що вони гарні та жіночні. Те, що для багатьох інших жінок здається банальним, Риби здатні гідно оцінити. Вони можуть провести з вами весь день у парку розваг і взагалі не оцінювати,
банально це було чи весело. Або просто просидіти за столом кілька годин, спілкуючись з вами на різні теми. Скільки б ви не були знайомі з цією жінкою, вона завжди дасть вам можливість насолодитися спілкуванням з собою так, ніби ви люди, знайомі все життя.

Риби — жінки спокійні, у компанії навіть незнайомих людей поводяться невимушено та розслаблено. У той же час вони помічають усі дефекти та проблеми співрозмовників. Так що якщо ви зачепите Рибу, вона теж знайде спосіб вивести вас із відчуття спокою.

Вони не напружуються з приводу завтрашнього дня, рідко турбуються про те, що робитимуть на пенсії, тощо. Риби живуть тут і зараз, тож їх не турбує якась там невизначеність життя. Вони знають, що попереду все буде гаразд. А якщо не буде, то це неважливо: якось та видеремося!

З одного боку, Риби чудово усвідомлюють, що людське суспільство має і темну сторону, а з іншого — чудово вміє будувати свій власний світ, у якому все красиво і прекрасно. Не турбуйтеся, якщо ваша дружина чи подруга, народжена під цим знаком, вирішила усамітнитися та присвятити час собі. Це у неї такий метод терапії. Риби використовують його, коли потрібно очистити розум від невпевненості та страхів.

Коли ви скаржитесь їм, вони зазвичай уважно слухають, а потім… а потім розповідають про свої проблеми. І ви починаєте розуміти, що у них теж бувають депресії та розчарування. Риби чутливі, але достукатися до серця не так просто.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я