Що буде, якщо кинути в унітаз аспірин: господарські поради

0
Що буде, якщо кинути в унітаз аспірин: господарські поради
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Аспірином можна не тільки лікуватися. Ще він дуже добре підходить для догляду за унітазом. Якщо є проблема появи вапняного нальоту, а з ним і розмноження бактерій, можна позбутися її за допомогою аспірину.

Подробиці

Для чищення можна приготувати розчин, який допоможе повністю позбутися вапняного нальоту. Для нього потрібні такі складові:

  • аспірин — 5 шт.;
  • окріп — 1 л;
  • сода — 1 ст.л.;
  • оцет — 1 ст.л.

З таблеток зробіть порошок. Посипте ним стінки унітаза та дно. Не змивайте. Нехай стоїть так протягом 20 хвилин. Така дія допоможе розчинити наліт та бруд.

Тепер можна залити окріп в унітаз. Також не змивайте. Нехай стоїть 10-15 хвилин. окріп посилить аспіринову дію на вапняний наліт.

Тепер час змішати оцет та соду. Перелийте цю суміш в унітаз. Попереджаємо, оцет та сода піняться. залишіть засіб в унітазі ще на 10 хвилин.

А тепер просто злийте воду. Оцініть результат. Вапняного нальоту немає. Бактерій також позбулися. Чистота все продезінфіковано.

попередня статтяЯк приготувати гостре зелене масло для закусок
наступна статтяПеревірте себе: скільки часу можна варити лаврове листя в супі
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я