Чим обробити насіння перед посадкою, щоб оздоровити

0
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Майбутній урожай починається саме з насіння. Його треба знезаразити, щоб не допустити хвороб розсади. Народний спосіб — замочити насіння в розчині часнику.

Подробиці

Для цього треба розтовкти 25 г часнику, залити 100 г холодної кип’яченої води. Процідити й долити водою, щоб було 1 л. Насіння помістити в марлевий мішечок й занурити його в розчин на 1 годину. Потім промити й просушити. Особливо любить такий розчин капуста.

Корисно вимочувати насіння у настої деревного попелу, який містить багато корисних елементів. Пів склянки попелу залити 1 л води, настояти добу. В цьому розчині на 4-6 годин замочити насіння. Практично все насіння можна замочувати у попелі.

Зміцнює насіння й сік алое. 2-3 листочки за тиждень до замочування потрібно покласти в холодильник. Потім вичавити сік, розбавити наполовину водою та  замочити насіння на добу. Однак у розчині алое не варто замочувати насіння перцю, цибулі, кабачків.

Урожайного вам 2024 року!

попередня статтяДомашній густий майонез, у якому ложка стоїть
наступна статтяЯк приготувати спагетті ще смачніше: так роблять італійці
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я