Які сидерати висівати у березні замість добрива: городникам на замітку

Які сидерати висівати у березні замість добрива: городникам на замітку
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щоб не використовувати мінеральних добрив на ділянці, то можна засіяти її навесні сидератами. У подробицях читайте поради, які рослини допоможуть покращити якість ґрунту.

Подробиці

Ледвенець рогатий – рослина може рости навіть на дуже важкому й бідному ґрунті. Вона здатна розпушити його до 1,5 м завглибшки. Збагачує землю азотом, фосфором, калієм та магнієм.

Буркун – як і всі бобові культури він накопичує азот у ґрунті. А також бореться з дротяником та пригнічує нематоду. На місці де ріс буркун, 2 роки немає личинок хруща. Ця рослина підійде для піщаних ґрунтів. Сіяти буркун краще у березні-квітні. Відстань між рядками треба робити до 50 см, а між насінинами – 20 см.

Фацелія – допомагає відновити родючість ґрунту на 1-2 сезони. Перший посів роблять у березні, а через 40 днів зелень скошують і переорюють. До повного розкладання проходить 2-3 тижні. Практикують висівання фацелії й в осінній період. Фацелія поліпшить ґрунт під посадку картоплі, капусти, перцю, баклажанів, листкової зелені.

попередня статтяЩо треба зробити, щоб ягоди в шарлотці не падали на дно форми
наступна статтяЩо буде, якщо в тісто для млинців додати оцет
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я