Типові помилки, що псують врожай картоплі

0
картопля
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Якщо вас турбує, що з кожним роком все менший картоплі, зокрема вона дрібна, то варто звернути увагу на типові помилки. Саме вони є причиною того, що врожай мінімальний, хоча зусилля прикладені чималі.

Подробиці

Чергування сільськогосподарських культур

Не можна рік у рік висаджувати одну культуру на одному місці. Земля в цьому випадку буде бідною, оскільки всі потрібні речовини вже пішли з минулим урожаєм. Бажано також між посадками висаджувати зелені добрива, які оновлюють ґрунт.

Занадто щільний ґрунт

Ґрунт потрібно періодично розпушувати й копати, щоб створити комфортні умови для зростання коренеплодів. Якщо таку процедуру не проводити, рослина просто не знайде собі простір для зростання.

Дуже близька посадка

Між кущиками бажано залишати відстань 80 сантиметрів, а між рядами має залишатися близько метра простору. Якщо про це забути й висадити овочі досить щільно, то вони відчуватимуть дефіцит вологи та будуть боротися за поживні елементи із ґрунту. У результаті врожайність знизиться.

Дефіцит необхідних речовин

Картопля, як і будь-яка культура, потребує підживлення. Наприклад, після цвітіння її можна удобрити калієм.

Неякісний посівний матеріал

Тільки картоплини великих розмірів дадуть гарний, якісний урожай. Саме тому картоплю варто сортувати перед посадкою і перевіряти. Встигніть зробити це в лютому, щоб не знати про поганий врожай у серпні.

попередня статтяЯкщо зламалася духовка, можна приготувати хліб на сковороді
наступна статтяТонкі та апетитні млинці за методом «Три склянки»
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я