Чому кімнатна квітка зацвіла «не вчасно»: усуньте причини збою, інакше рослина загине

0
Які кімнатні рослини знижують вологість у квартирі
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Багато початківців і досвідчені квітникарі часом стикаються з квітучими кімнатними рослинами. Проблема з цвітінням може бути тому, що воно почалося не в характерні для квітів терміни. Є основні причини, які можуть призвести до несвоєчасного цвітіння. Важливо: якщо ви в якійсь із наведених причин знайдете вашу, негайно її усуньте, адже подібне явище може мати негативні наслідки для квітки.

Надлишок підживлення

Рослина просто не зможе піти на спокій, якщо протягом усього сезону ви надміру вносили поживні речовини.

Повністю припиніть використання добрив і перенесіть горщик із квіткою туди, де прохолодніше.

Надмірний полив

Надлишок вологи ще більш небезпечний. Це не дозволяє рослині піти на спокій, а може спровокувати її загибель. Тому не забудьте скоротити кількість поливів наприкінці осені.

Надлишок світла

Через надмірну кількість сонячного світла рослині буде проблематично поринути в сон. Пам’ятайте, що деякі культури в зимовий період потребують більш темного приміщення.

Збій режиму

Буває і так, що влітку рослина не тішила бутонами, через хвороби або шкідників, а з приходом зими «прокинулася від сну» і зацвіла. У такому разі допоможе примусове відправлення квітки «на спокій».

попередня статтяРецепт ніжних оладок з печінки
наступна статтяШум робить їжу несмачною: результати дослідження
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я