...

Фронтмен гурту «Скай» Олег Собчук по-чоловічому прокоментував розлучення після 20 років шлюбу

Підпишіться на нас:

Життя непередбачуване. Навіть, якщо ви впевнені в майбутньому та ретельно його плануєте. Нещодавно ми вже писали про розлучення лідера гурту «Скай». Процес вийшов доволі резонансний та гучний. Колишня дружина привселюдно звинуватила Олега Собчука в жадібності.

Цікавим в цьому випадку є реакція, адже викладена в мережу переписка колишньою дружиною суттєво зіпсувала настрій та нерви. Олег Собчук вирішив лаконічно підійти до коментування розлучення. У Facebook співак відповів на питання щодо його особистого життя, проте не став заглиблюватися в причини:

«Я не прихильник виносити на загал особисте, але все ж маю повідомити. Ми з моєю вже колишньою дружиною Марією Собчук розбіглись ще до війни, а від травня цього року ми офіційно розлучені. Надто в подробиці вдаватись не буду і, якщо чесно, не хочу (сподіваюсь, ви розумієте). Все ок. З дітьми все добре. Умови відповідних договорів виконую. Життя продовжується», — зазначив Олег Собчук.

Такий крок говорить про стриманість. Олег Собчук не став відкрито на публіку писати про колишню дружину, ображати чи виправдовуватися. Це по-чоловічому, а решта — це особиста справа двох сторін колишньої родини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я