Як зберігати огіркове насіння до весни

0
Як зберігати огіркове насіння до весни
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Для того, щоб зберегти посівний матеріал огірка, потрібно дотримуватися низки умов. Перш за все насіння повинно бути добре висушеним. Зберігати його треба в герметичній упаковці: скляні та пластикові пляшки або паперові пакети.

Подробиці

Під час зберігання оптимальною вважається температура від +5 до +10 градусів. Тому якщо є можливість опустіть тару з посівним матеріалом в підвальне приміщення. Це дозволить зберегти високу схожість огірків на довгий період.

Перед посівом насіння, які зберігалося, проведіть калібрування, дезінфекцію або обробіть стимуляторами росту (якщо насіння не було раніше обробленим).

Не забувайте, що паперові пакети можуть пошкодити гризуни, зокрема підвальні. Тому радимо все ж брати скляні баночки маленькі і бути впевненими, що до весни насіння буде чекати на свій час.

попередня статтяЯк швидко приготувати цілу гору сосисок в тісті
наступна статтяЯк приготувати пиріг на молоці, який довго залишається м’яким та пухким
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я