Як доглядати за туєю, яка пожовтіла й почала всихати

Як доглядати за туєю, яка пожовтіла й почала всихати
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Часто можна помітити, що серед живоплоту з туй деякі з них можуть бути жовтими. У чому може бути причина, розберімося у подробицях.

Подробиці

Є сорти туї, які відрізняються від зелених своїм золотистим забарвленням. Але мова піде саме про зелені туї, які жовтіють й засихають. Якщо ви помітили, що туя змінила колір на коричневий, то може бути захисна реакція перед осінніми холодами.

Якщо туя росте дуже довго, то старі дерева можуть всихати з роками. За ними треба доглядати. Краще такі гілки вирізати. А – дерево удобрити. Ще однією з причин зміни кольору й усихання туї може бути неправильна посадка. Таке трапляється, коли рослину садять у піщаний ґрунт. Туя любить легкий родючий ґрунт з додаванням торфу та піску.

Наступна причина – це підземні води, які можуть бути близько. Від застою води коріння рослини гниє, а хвоя сохне й жовтіє. Якщо туї ростуть близько одна до одної – це теж може впливати на пожовтіння дерев.

У туї можуть бути грибкові захворювання або напад комах-шкідників. У такому випаду треба боротися за допомогою інсектицидів. Але перед обробкою засобами треба обов’язково повирізати хворі гілки.

попередня статтяЯк треба готувати кальмари, щоб вони не вийшли гумові на смак
наступна статтяЩо приготувати з буряка для легкої вечері
Копірайтерка з філологічною освітою, мама трьох чудових хлопців. Любить готувати та експериментувати на кухні. Ділиться рецептами та корисними порадами з читачами сайту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я