Які активні компоненти шукати у косметиці по догляду за шкірою навесні

Підпишись на нас:

Навіть якісний догляд у зимовий період не гарантує ідеального стану шкіри до весни. Взимку наша шкіра схильна до несприятливого впливу безлічі агресивних зовнішніх факторів, у тому числі різких перепадів температури, дефіциту вітамінів, сухого повітря, холоду, опалення та нестачі сонячного світла. Все це не може пройти безслідно для тонусу шкіри, яка в результаті втрачає свою еластичність і стає тьмяною, не кажучи вже про ще більш небажані наслідки, як поповнення, лущення та акне.

В осінньо-зимовий період страждають і відновлювальні процеси та захисні функції шкіри: знижується активність клітин, що беруть участь в оновленні епідермісу, уповільнюється процес утворення колагену та стоншується верхній роговий шар. Тому з настанням весни рекомендується сфокусуватися на відновленні захисного шару шкіри і перейти на м’якший догляд. Ваш весняний догляд повинен складатися з косметики на основі зміцнювальних та зволожуючих компонентів – яких саме розповімо в нашому матеріалі.

Гіалуронова кислота

При виборі засобів для весняного догляду за шкірою варто наголосити на ефективних зволожуючих компонентах з вологоутримуючими властивостями. До таких, у тому числі, належить гіалуронова кислота, яка вважається одним із найдієвіших інгредієнтів у складі кремів, сироваток та лосьйонів. Цей активний компонент може забезпечити шкіру необхідним зволоженням, при цьому не обтяжуючи її важкими ліпідами. Те, що потрібне для шкіри навесні.

Фруктові кислоти

Оновлення клітин шкіри та глибоке зволоження – ключові завдання у весняному догляді за шкірою, з якими чудово впораються AHA-кислоти. До них відносяться молочна, гліколева, яблучна, винна та лимонна кислоти. Засоби з альфа-гідрокислотами вирівнюють колір обличчя та надають йому здорового сяйва. Проникаючи в епідерміс, фруктові кислоти запускають процес регенерації клітин шкіри та стимулюють вироблення натурального колагену та гіалуронової кислоти. У жодному разі не забувайте про SPF-захист навесні – особливо при використанні засобів на основі кислот.

Лінолева кислота

Незамінна лінолева кислота відноситься до класу Омега-6 жирних кислот. У нашому організмі вона присутня як ліпід клітинних мембран, тобто виконує захисну функцію і допомагає клітинам адаптуватися до несприятливих умов. Лінолева кислота також бере участь у жировому та ліпідному обміні та створює гідроліпідну плівку на поверхні шкіри та волосся, захищаючи їх від сухості та пошкоджень. При нестачі в організмі лінолевої кислоти шкіра починає активно втрачати вологу, що може призвести до лущення, ранніх зморшок, порушення процесів оновлення шкіри, закупорки пір і навіть до акне. У складі косметики лінолева кислота найчастіше фігурує у своїй природній біодоступній формі – у вигляді олії. Косметичні засоби на основі Омега-6 вирішують три основні проблеми зі шкірою: сухість, запалення та вікові зміни. Лінолеову кислоту можна знайти як у м’яких зволожуючих кремах та лосьйонах, так і у більш концентрованій формі в тоніках та сироватках.

Вітаміни А, В, Е, С

Навесні наша шкіра потребує посиленого харчування та заповнення рівня вітамінів, дефіцит яких робить її тьмяною та вразливою. Особливо косметологи та дерматологи рекомендують приділяти увагу косметиці з вітамінами груп А, В, Е та С у складі. Вони виконують цілу низку функцій: прискорюють процеси оновлення в епідермісі, активізують процес відновлення шкіри, регулюють вироблення природного сала і стимулюють вироблення натурального колагену та еластину. Крім того, ці потужні антиоксиданти захистять шкіру від впливу вільних радикалів і запобігають передчасному старінню. Шукайте вітаміни у складі кремів, масок, сироваток, тоніків та інших засобів. Пам’ятайте, що навесні краще вибирати м’які та нещільні текстури.

Ніацинамід

Ніацинамід є активною формою вітаміну В3. У його функції входить зменшення розширених пір, регулювання вироблення шкірного сала, поліпшення нерівного тону шкіри, зменшення тьмяності, а також заповнення нестачі вологи в шкірному бар’єрі та вирівнювання тонких ліній та зморшок. Крім того, цей потужний антиоксидант блокує шкідливий вплив вільних радикалів і чинить на шкіру потужну anti-age дію, стимулюючи синтез колагену. Якщо ваша мета – інтенсивне зволоження, зміцнення шкірного бар’єру та боротьба із сухістю, неодмінно шукайте у складі косметики ніацинамід.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин

Попелиця на кущах смородини: швидка допомога рослинам

Що може бути кращим, ніж зібрати урожай ягід на...

Стимулятор росту помідор: народний рецепт

Будь-яка розсада, перед тим як буде висаджена на грядки...

Сода чи розпушувач: чи є між ними різниця

Під час готування випічки в одних рецептах зазначається сода,...

Що робити з почорнілою алюмінієвою каструлею: 4 способи

Блискучий посуд без слідів накипу, жиру та їжі, що...

Городники пояснюють, чи потрібно влітку поливати помідори

Прочитавши заголовок, більшість людей подумає: звичайно, треба, інакше вони...

Соковиті відбивні з курятини: таких ви ще не пробували

М’які соковиті відбивні – мрія кожної господині. Але це...

Чим підживити ягідні кущі: добриво для смородини

Щоб ягоди на кущах червоної, чорної чи білої смородини...