Кулінари перерахували 7 помилок на кухні, які негативно позначаються на здоров’ї

0
Як швидко чистити дерев'яні дошки вручну
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

На кухні важливо не тільки дотримуватися пропорцій і дотримуватися рецептів, але й думати про безпеку: при помилках ми ризикуємо “відкрити” наш організм для патогенних організмів.

Тому намагайтеся підходити до питання приготування їжі правильно з усіх боків.

Подробиці

Яких популярних помилок варто уникати:

1.Мити курку та м’ясо.

Бажання очистити продукт є природним та нормальним, проте не піддавайтеся цьому пориву. Під час термічної обробки мікроби і так загинуть.

2.Неправильне розморожування.

Не варто намагатися схитрувати та прискорити цей нешвидкий процес за допомогою гарячої води або замочування. Справа в тому, що це, звичайно, прискорить розморожування, проте так утворюється велика кількість шкідливих мікроорганізмів. До того ж, якість м’яса суттєво погіршиться.

3.Тріснутий посуд.

Народна мудрість здавна говорила про те, що такий посуд треба викидати. Справа в тому, що в сколах знову-таки добре почуваються бактерії, що руйнують наш організм.

4.Рушники.

Багато хто використовує їх для того, щоб позбавити від надлишку вологи посуд або продукти. Але вони завжди перебувають у відкритому просторі, що перетворює їх в легку здобич для бактерій. Якщо ви хочете ними користуватися, то відправляйте у прання частіше.

5.Обробна дошка.

Багато хто робить цю помилку: використовують один предмет для всіх видів продуктів і миють тільки в тому випадку, коли “аромати” стають зовсім нестерпними.

Краще придбайте окремо по дошці для курки, м’яса, риби та овочів і мийте їх одразу після використання. Це не лише покращить якість їжі, а й захистить від бактерій.

6.Ніж.

Не варто робити ставку на універсальний ніж для всього: такий підхід неправильний. У овочів, м’яса, риби та хліба має бути окремий прилад, який спеціально “заточений” під особливості продуктів.

7.Губка.

Їх потрібно часто міняти, оскільки вологе середовище – це справжній рай для патогенних мікроорганізмів. Також пам’ятайте, що губкою для посуду більше нічого мити не можна.

попередня статтяНові правила кардіо: хочеш схуднути – дотримуйся їх
наступна статтяЯк сіяти помідори під зиму: 5 простих дій для загартованих томатів та раннього врожаю
Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, факультет журналістики. Головний редактор розділів “Краса”, “Лайфстайл”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я