Чи можна виростити гриби в домашніх умовах

0
Чи можна виростити гриби в домашніх умовах
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

На перший погляд вирощувати в домашніх умовах печериці або гливи дуже просто. Процес дійсно можна організувати, але є чимало складнощів, про які варто знати. Почнемо з того, що спеціальне приміщення зробити з квартири досить складно. Тай виникає питання доцільності такої ідеї.

Подробиці

Складність квартирних умов полягає в мікрокліматі та організації певних технологічним етапах, які потребують стерильності. Окрім того, потрібно мати досить багато вільного місця. Там має бути певний рівень вологості, температури. В умовах жилої квартири цього досягнути дуже важко.

В магазинах можна знайти готові набори для вирощування грибів в домашніх умовах.До його складу входить коробка з субстратом. Її ставлять на підвіконня, відкривають в потрібному місці, а далі технологічний процес повинен відбуватися за рекомендаціями виробника.

Такі набори можна придбати, поставити, дотримуватись вимог вирощування, але врожай не буде рясним. В середньому виробники обіцяють до 3 кг, але по факту грибів 10-20 виростити можна.

Такі набори для вирощування грибів більше підходять для дослідів, аніж для повноцінного забезпечення родини грибами. Цікаво, але не більше.

попередня статтяЩо приготувати з сосисок: смачна ідея для вечері
наступна статтяГороховий суп не пригорить, якщо знати один лайфхак
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я