Чи потрібно мити м’ясо перед приготуванням: думки розійшлися

0
Чи потрібно мити м'ясо перед приготуванням: думки розійшлися
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Сире м’ясо перед споживанням повинно проходити термічну обробку. Просто так його не можна споживати, бо це може призвести до негативних наслідків в плані самопочуття.

В плані обробки м’яса є ще один важливий момент, за який іноді сперечаються господині. Мова йде про миття перед відправленням в каструлю чи на сковороду. Одна частина людей заперечують необхідність, а інші вважають цю процедуру обов’язковою.

Думка експертів

Зазначають, що мити продукт потрібно тільки в тому випадку, якщо є певні та видимі забруднення. Якщо таких немає, тоді процедуру можна пропустити.

Експерти не рекомендують тримати м’ясо під краном з водою. Якщо бактерії і є, то вони будуть разом з бризками води розлітатися по всім навколишнім поверхням. Робіть це обережно в мисці з водою.

Зверніть увагу, коли ви працюєте з м’ясом, поруч не повинні знаходитися інші продукти. Це забезпечить профілактику будь-яких харчових отруєнь. В подальшому можете не хвилюватися за бактерії, бо в процесі термічної обробки всі бактерії будуть знищені.

попередня статтяВ Лос-Анджелесі пройшла закрита церемонія прощання з Метью Перрі для близьких та друзів з серіалу Friends (фото)
наступна статтяЯк довести решітку на плиті до блиску: перевірений метод
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я