Які попередники на грядці зашкодять росту капусти: принципи сівозміни

0
Які попередники на грядці зашкодять росту капусти: принципи сівозміни
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Щорічно дачники проводять експерименти та намагаються правильно вибирати місце для висаджування. Звичайно, правила сівозміни потрібно брати до уваги. Попередні рослини, які росли на грядці, можуть залишати після себе шкідників, хвороби, збіднювати ґрунт, що призведе до невдалого вирощування наступної культури. І для капусти це також дуже актуально.

Подробиці

Не дуже зручно, що рослини не можуть уживатися в потрібному місці та в потрібний момент. Саме тому доводиться кожен раз шукати нові комбінації.

Капусту не варто вирощувати щороку на одному й тому ж місці. Вона досить сильно витягує з ґрунту поживні речовини, тому на наступний сезон в землі просто не вистачить запасу родючості.

Якщо на вибраній грядці росли дайкон, хрін, редиска, то пісня них капуста буде рости без смаку. Вона не матиме достатньо поживних речовин, як змогли б забезпечити їх потрібні якості.

Є також інші попередники, про яких варто знати. Наприклад, гарбуз не є хорошим прикладом для капусти. Порушення розвитку кореневої системи — яскравий приклад. Також капуста буде не для зберігання. Вона матиме властивість швидко гнити. Тож місце для висаджування капусти потрібно вибирати обачно.

попередня статтяЯк приготувати кабачкове лечо на зиму, яке захочеться з’їсти набагато раніше
наступна статтяЯк відварити курячу грудку, щоб вона була м’якою: кулінарні поради
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я