Як садити редиску “під зиму”, щоб врожай збирати у березні

0
Як садити редиску
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Редиска у травні по-особливому смакує, бо є весняним овочем. Багато хто поспішає садити її з першим сонечком на початку весни, але краще зробити це зараз до морозів.

Подробиці

Редиска “під зиму” висаджують, щоб культура почала проростати з першим теплом. Для цього насіння висаджують у листопаді перед заморозками, якщо є впевненість що потепління не буде і редиска не почне проростати. Такий урожай з’являється раніше за всі весняні сорти та дає великі, соковиті плоди.

Насіння редиски добре проростає і при досить низьких температурах, тому поспішати з їх висівом не можна, відтягнувши момент посадки на кінець листопада.

Глибина загортання насіння 2-3 см. Відстань між рослинами — 4-6 см. Між рядками — 10-15 см. Норма висіву на квадратний метр — від 5-6 до 10 г. Посіяна підзимним посівом редиска готова буде до столу вже на початку травня.

попередня стаття5 причин спати на лівому боці замість правого
наступна статтяНайкращий напій для жінок 35+, який сприяє омолодженню
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я