5 причин спати на лівому боці замість правого

0
5 причин спати на лівому боці замість правого
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Як грамотний вибір пози для сну допоможе тобі залишатися молодою та здоровою.

Ти колись замислювалася, на якому саме боці ти зазвичай вирушаєш в обійми Морфея? Ні? А ось і дарма! Експерти стверджують, що тільки правильний вибір пози для сну здатний непомітно поліпшити твоє здоров’я. Вважається, що найбільшу користь дає нічний відпочинок саме на лівому боці: наводимо 5 залізних аргументів за!

Порятунок від печії

Якщо ти страждаєш від нападів печії щоразу після застілля з великою кількістю гострих та жирних страв, то саме сон на лівій стороні допоможе полегшити стан при загостренні.

Звільнення від хропіння

Одним з найпростіших і найдієвіших способів позбавлення від хропіння вважається сон на лівому боці. Чому? У такому положенні опір подиху м’яких тканин гортані стає мінімальним.

Поліпшення травлення

Сон на лівій стороні також корисний при проблемах із ШКТ. Саме в цій позі сила тяжіння стимулює проходження перетравленої їжі з тонкого кишківника в товстий.

Розвантаження серця

У цьому випадку працює все та ж сила тяжіння. Вона допомагає зняти навантаження на серце під час сну.

Допомога селезінці

У процесі сну на лівому боці нашої селезінки працюється легше завдяки покращенню кровообігу.

попередня статтяЯк варити буряк, щоб у нього залишився насичений колір
наступна статтяЯк садити редиску “під зиму”, щоб врожай збирати у березні
Я - головний редактор сайту ProstoWay. З великим інтересом вивчаю тему здорового харчування, спорту, психології та одночасно стежу за поп-культурою, модою та б'юті-трендами. Обожнюю кулінарію, свій перший борщ і бісквіт приготувала в 10 років, відтоді готую кожного дня. А зараз радую смачними і корисними стравами свою сім'ю і з великим задоволенням поділюсь рецептами та кулінарними хитрощами з вами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я