Чому сирники залишаються всередині сирими

0
Чому сирники залишаються всередині сирими
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Сирники палко люблять дорослі та малі. Шкода, коли ви старалися їх смачно приготувати, а вони в результаті залишилися всередині сирими. Якщо така ситуація трапилися, десь були допущені помилки. Давайте з ними розберемося.

Підготовка сиру

До вибору кисломолочного продукту є певні вимоги. І в першу чергу вони стосуються вологості. Якщо сир буде занадто мокрим, сирники буде важко довести до потрібної кондиції. Треба віджати його, якщо він недостатньо сухий. При потребі можна викласти його на сито та дати стекти протягом певного часу.

Розміри сирників

Великі, апетитні та пишні сирники — вони дійсно привертають увагу. Але тут криється пастка. Великі за розміром сирники досить важко довести до нормальної готовності. Краще зробити більше сирників меншої форми, але ідеальні, ніж навпаки.

Смаження

Одна з помилок — смажити на дуже сильному вогні. Це порушення технології приготування сирників. Вогонь потрібно робити середній. А ще краще обсмажити сирники до золотистої скоринки, а потім відправити їх доготуватися в духовку.

попередня статтяЯкі речі не рекомендується прасувати сухою праскою
наступна статтяЯк виростити апельсин вдома на підвіконні
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я