Як вибрати надійний термос: 4 корисні поради

0
Як вибрати надійний термос: 4 корисні поради
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Осінь так і надихає на чаювання 24/7, а для цього треба термос. При виборі цієї зручної штучки, варто звернути увагу на чотири особливості: вакуум, розмір, запах, пробка.

Подробиці

У термосах тепло утримується вакуумом. Він знаходиться між подвійною стінкою термоса, і чим більша відстань між стінками, тим краще. Чим вужче горлечко термоса і чим більший об’єм термоса, тим довше будете пити гарячий напій.

Розмір термоса залежить від того, для яких цілей ви його купляєте. Для дому підійде термос з широким горлом і універсальною пробкою. Для подорожей – виручить термос великого об’єму, але якщо поїздка недалека, то обирайте легкий і компактний. Для роботи – термокружка і харчовий, але краще взяти універсальний на 1-1,5 л.

Різкий і неприємний запах із нового термоса говорить про те, що він зроблений з низькоякісного матеріалу.

Пробка може бути металева, скляна і пластмасова. Металева міцна, тримає температуру, але має велику вагу і важче миється. Скляна – найкраще підходить для зберігання продуктів, легко миється, але ненадійна, бо може тріснути, розбитися. Пластмасова – дуже вбирає в себе різні запахи та зберігає їх, проте вона легка і непогано миється.
Користуючись нашими порадами, ви придбаєте річ, яка буде довго і надійно служити вам!

попередня статтяСтрашно смачні страви на Хелловін: ідеї оформлення
наступна статтяЯк приготувати ідеальний суп з вермішеллю
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я