Оригінал, репліка чи дешева копія: найважливіше про швейцарські годинники

0
Оригінал, репліка чи дешева копія: найважливіше про швейцарські годинники
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Цікавий факт: 5% людей, які володіють швейцарськими годинниками, носять репліки. Вони не спеціально їх придбали. Просто не знають про факт підміни, настільки якісно деякі компанії навчилися робити репліки. Не плутайте їх з дешевими китайськими підробками. Нічого спільного між ними точно немає.

Що говорить маркування

«Made in Swiss», «Made in Switzerland» чи «Swiss quartz» — маркування може багато розповісти про годинник та його походження. Одне з них означає підробку на 100%. Як не дивно, але це маркування «Made in Switzerland». На оригінальних годинниках такого бути не може.

Швейцарські годинники

Зокрема, буває напис «Swissmovement». Таке маркування свідчить, що механізм зібрано та протестовано в Швейцарії, але корпус та компонування виконувалося в іншому місці.

Цікаво, а які годинники можуть вважатися швейцарськими? Ними є тільки ті, які відповідають певним умовам:

  • механізм в годиннику швейцарського виробництва;
  • годинник зібрано в Швейцарії;
  • сертифікація виробу проведена в одному з кантонів Швейцарії.

Є також і похідне від цього: швейцарський механізм. Таким вважається той, який теж сертифіковано в Швейцарії в будь-якому кантоні. Зокрема, в ньому повинні бути компоненти, які за вартістю складають не менше 50% та були виготовлені виключно в цій же країні. Якщо у вас є оригінальний швейцарський годинник, то його на сайті ломбарду https://handwatch.com.ua/ru/ можна в будь-який момент здати за вигідною ціною.

Ознаки підробки швейцарського годинника

Приготуйтеся вчитися розрізняти оригінал та копію, якщо ви хочете вкласти гроші в швейцарський годинник. Ви можете скористатися наступним планом:

  • Комплектація. Оригінальний годинник має упакування з дорогих матеріалів (сап’ян, муар) з золотим тисненням.
  • Документи. Наявність паспорта та сертифіката виробу обов’язкова. Без них тільки репліки та підробки. В них вказано номер виробу, дату та місце продажу.
  • Вага. Ви відчуєте вагу розкоші, коли візьмете годинник в руки. Оригінальний та дорогий ніколи не буде легким.
  • Маркування. «Swiss Made» або «Swiss quartz».

Швейцарські годинники

Швейцарський годинник — це символ статусу. Потрібно морально дійти до бажання та можливості володіти ним. Можна сприймати придбання, як інвестицію, адже такі годинники ніколи не втрачають в ціні. З часом вони стають тільки дорожчі. За цінністю можна порівняти з золотом.

В 2021 році було продано годинник з найбільшим цінником за всю історію інтернету. Його вартість становила $7,63 млн — Philippe Dufour Grand Sonnerie. В форматі онлайн дорожче більше ніколи не продавали. Якщо говорити в загальному, то в світі годинників є екземпляри і за 26, і навіть за 40 млн доларів.

попередня статтяДріжджове тісто не піднімається: що робити
наступна статтяЧим корисна санітарна обрізка та обробка «ран»: готуємо сад до зими
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я