...
ГоловнаЗдоров'яДерматолог пояснив, чи потрібен тонік для шкіри

Дерматолог пояснив, чи потрібен тонік для шкіри

Підпишіться на нас:

Дерматолог Олександр Биканов пояснив, чому упереджено ставиться до тоніків і вважає більшість із них не більше, ніж хитрістю маркетологів.

Подробиці

Завдяки рекламі, ми знаємо, що тонік – це диво-засіб, який допомагає повернути в норму рівень ph шкіри, порушений лужним засобом для вмивання. Але тоді чому перші тоніки взагалі містили у своєму складі спирт і, навпаки, сушили шкіру?

«Ніякий тонік на вирівнювання рН шкіри не впливає. Все середовище шкіри відновлюється саме! А найцікавіше, що сучасні засоби для вмивання дуже м’які, щадні, без мила або спирту. Вони не порушують кислотність шкіри, а якщо й роблять це, то зовсім небагато», — коментує експерт.

Багато виробників справді хитрують. І тоніки в їх багатоступінчастих лінійках для догляду за шкірою дублюють «умивашку». Але не завжди.

На деякі тонізуючі засоби сьогодні покладено інші функції додаткового догляду. Наприклад, вони можуть зволожувати шкіру завдяки церамідам, що містяться в них. Такі тоніки більше нагадують сироватки на водній основі.

А ось тоніків, що матують, краще уникати. Швидше за все, у них зашкалює відсоток вмісту спирту, і такий засіб лише сушитиме шкіру. В результаті від такого впливу ви отримаєте зворотний ефект – шкіра буде жирніти ще більше.

Лікар зазначає, що нормальній здоровій шкірі необхідний тільки хороший засіб для вмивання і крем для зволоження. Решта — зайве витрачання грошей.

Стрічка новин:

Фітнес/Здоров'я/Краса

Ще новини:

Чому ми відчуваємо втому після відпочинку на свіжому повітрі і як цього уникнути

Пара годин біля басейну — і вас уже хилить у сон, а якщо провести на свіжому повітрі всі...

Названий ефективний спосіб знизити залежність від кофеїну

Оскільки кофеїн є стимулятором, він може призводити до проблем зі сном, підвищеної дратівливості, нервозності, прискореного сечовипускання, головного болю...

Вчені зробили несподіване відкриття про перегляд коротких відео

Вчені провели два експерименти – загальна кількість учасників близько 1200 осіб. У першому випробуванні добровольцям потрібно було спочатку подивитися...

Кишкові бактерії можуть спровокувати переїдання та збільшення ваги

У ході серії експериментів як на мишах, так і на людях, схильних до переїдання, у мікробіомах було виявлено...