...
ГоловнаЗдоров'яЛікарка назвала добову норму сиру

Лікарка назвала добову норму сиру

Підпишіться на нас:

Дієтолог Наталія Денисова перерахувала в інтерв’ю корисні властивості сиру, але порадила не зловживати продуктом через його високу жирність та солоність.

Подробиці

Якісний сир є чудовим доповненням до харчового раціону – цей смачний та ситний продукт забезпечує організм багатьма корисними речовинами. Зокрема, повідомила Денисова, із сиром ми отримуємо вітамін D, кальцій.

«У 100 грамах сиру міститься добова норма кальцію, корисна у профілактиці остеопорозу у людей похилого віку», – повідомила медик.

Крім того, сир – це джерело амінокислот: у ньому присутні лізин, метіонін, триптофан, глутатіон. Отримання амінокислот важливо для хорошого стану нервової системи, активної розумової діяльності, позитивного психологічного настрою, до того ж їх потребують м’язи, сухожилля і зв’язки, волосся і шкіра. Лікар-дієтолог зауважила, що

«регулярне споживання молочних продуктів, у тому числі сиру, знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань та ускладнень цукрового діабету другого типу».

Водночас Денисова радить не забувати: сир – це продукт із високим вмістом насичених жирів та солі, їм важливо не переїдати.

Медик назвала добову норму сиру:

«30-50 г сиру в день достатньо для користі. Якщо потрібно обмежувати жир у раціоні, то краще з’їдати не більше 30 г сиру жирністю не більше 30% або 20%».

При цьому, каже дієтолог, що краще уникати вживання плавлених та ковбасних сирів – така продукція містить дуже багато штучних добавок.

Стрічка новин:

Здоров'я/Краса/Лайф

Ще новини:

Із цим компонентом у складі не можна фарбувати нігті жінкам 40+

Лаки для нігтів містять купу хімічних компонентів зі складними назвами, без яких неможливо досягти яскравого кольору та стійкого...

Які продукти не вживають дерматологи: цей список стане в нагоді кожній дівчині, яка піклується про свою шкіру

Деякі продукти можуть викликати появу прищів та запалень, а також погіршувати стан шкіри при таких захворюваннях, як псоріаз,...

Чому людям похилого віку не варто їсти морозиво: висновки лікарів

Морозиво люблять усі, але не поспішай пропонувати бабусі чи дідусеві зайву порцію — лікарі попереджають, що такі ласощі...

Чому варто спати на лівому боці, щоб поліпшити здоров’я: 5 причин

Чи замислювались ви колись, на якому саме боці вирушати в обійми Морфея? Ні? А ось і дарма! Експерти...