Простий метод вирощування мікрозелені в звичайній банці

0
Простий метод вирощування мікрозелені в звичайній банці
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Мікрозелень стала дуже популярна. Її додають в салати, нею прикрашають страви. Безліч користі та естетики в молодих паростках. В магазині мікрозелень коштує досить дорого, але її можна з легкістю виростити в домашніх умовах.

Подробиці

Найперше потрібно придбати якісне насіння. Насипте його в банку та залийте водою. Нехай стоїть протягом доби. Банку закрийте марлею або кришкою з дірочками.

Через добу можна помітити, що насіння набухло. Злийте з банки воду, але насіння має залишитися в ємності. Промийте їх. Все це зручніше робити, коли банка була закрита марлею. Бо через неї зручно зливати воду.

Тепер треба поставити банку догори дном під невеликим кутом. На дні треба залишити мінімальну кількість води. Якщо її буде багато, тоді зерна зіпсуються. До речі, промивати насіння потрібно кожен день до моменту появи паростків.

Банка повинна стояти в світлому та теплому місці. Метод підходить для вирощування різної мікрозелені, тому експериментуйте та вітамінізуйтеся.

попередня статтяЯк приготувати вівсяний кисіль для молодості та здоров’я
наступна статтяСніданок обіцяє бути смачним: оладки на простокваші з грушею
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я