Три кроки до смачного картопляного пюре як в ресторані

0
Три кроки до смачного картопляного пюре як в ресторані
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

В ресторанах не завжди можна побачити в меню картопляне пюре, проте воно там дійсно виходить дуже смачне. Взагалі, важко уявити, що може бути смачнішим за пухке, ніжне та вершкове пюре з котлетою чи відбивною.

Картопляне пюре хоча є відомим та досить простим гарніром, але в його приготуванні є чимало важливих нюансів. Якщо про них забувати, ресторанного смаку та шику не вийде досягти. Пропонуємо про це поговорити детальніше.

Різати бульбу чи ні

Згадайте, яким чином ви варите картоплю. Кладете її в воду цілою чи ріжете на частинки. Шеф-кухарі рекомендують рівномірно нарізати картоплини, щоб вони так само й проварилися разом. А ще нарізана картопля швидше готується.

Прогрівання

Коли картопля доварилася, переважно всі поспішають її злити та починають відразу товкти на пюре. Не поспішайте. Злийте воду та поверніть каструлю на кілька хвилин на плиту. Таким чином залишки рідини випаруються.

Товкачка для картоплі

Запам’ятайте одне просте кулінарне правило від шеф-кухарів: ні за яких обставин не використовуйте блендер для для картоплі. Ним ви зіпсуєте пюре. Тільки товкачка. Класична картоплем’ялка, яка допоможе приготувати дійсно правильно та смачно улюблений гарнір.

Цих три кроки є основою, про яку не треба забувати. А далі вже можна додавати масло, молоко, щоб довести картопляну масу до потрібного смаку та консистенції.

попередня статтяЧи можна вносити в ґрунт золу з мангалу: потенційна користь чи шкода рослинам
наступна статтяЯк підготувати кущі деревовидної півонії до зими, щоб не вимерзли
Диплом редакторки переміг диплом економістки, відкривши в душі любов до текстів, а не до розрахунків та формул. Авторка матеріалів для сайтів, блогів, інтернет-магазинів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я