...
ГоловнаЗдоров'яЛікар пояснив, чи приносить користь відмова від мучного та хліба

Лікар пояснив, чи приносить користь відмова від мучного та хліба

Підпишіться на нас:

У ряді випадків відмова від борошна та хліба дає оздоровчі ефекти – зокрема, це сприяє зниженню рівня глюкози, покращенню показників холестерину.

Подробиці

Думкою про те, наскільки корисною може бути відмова від борошна та хліба, поділився в інтерв’ю лікар Сергій Длін. Медик зауважив, що таке обмеження асоціюється із певними позитивними змінами у стані організму.

«При відмові від борошна та хліба виникатиме зниження інсуліну, зниження глюкози, поліпшення фракції хорошого холестерину», – уточнив медик.

У той же час, зауважив Длін, абсолютна відмова від хліба недоцільна. Приймаємо, перш за все, відмову від хліба з білого пшеничного борошна – це позитивно позначиться на бактеріальній флорі кишечника, оскільки в такому продукті все одно немає необхідної клітковини і поживних речовин. Крім того, білий пшеничний хліб містить велику кількість швидких вуглеводів, що підвищують рівень цукру в крові та сприяють активному жировідкладення.

«Краще зосередитись на виборі сортів хліба, які будуть корисні для здоров’я. Так, цільнозерновий хліб сприятиме виробленню у кишечнику хорошої мікрофлори», – поділився рекомендацією Сергій Длін.

17 квітня

16 квітня

В тренді

Ще новини:

Сім принципів правильного харчування для відновлення роботи печінки

Якщо слухати підказки тіла, воно може продемонструвати, що і де саме погано функціонує. Сьогодні поговоримо про печінку. При...

П’ять корисних звичок від дієтологів для стрункої фігури

Мати привабливу фігуру мріють всі. В багатьох випадках важливу роль в цьому відіграє не стільки генетика або спортивні...

Зморшки, вугрі, почервоніння: дієтологи назвали чотири продукти, які псують обличчя

Краса обличчя — це про комплексний догляд та харчування. Де слабка ланка, там виникають проблеми, а проявляються вони...

Шість корисних звичок для зміцнення імунної системи

Міцне здоров'я від природи — це дарунок, який потрібно берегти. Щоб його не втратити, а підтримувати та зберегти...