Чому соняшникову олію не можна зберігати у шафці на кухні

0
Олія, яка спалює жир: або що таке МСТ і як це працює Жироспалювання Олія МСТ найчастіше використовується як жироспалювач, оскільки вона активно впливає відразу на кілька механізмів зниження ваги. Згідно з дослідженнями, МСТ сприяють вивільненню відразу двох гормонів «ситості» — пептиду YY та лептину. Чим вище концентрація цих гормонів у крові — тим менше ви відчуваєте голод. Тому МСТ рекомендується приймати з ранку, щоб знизити ризик переїдання в наступні прийоми їжі. Крім того, олія МСТ допомагає контролювати рівень цукру в крові, що також знижує ризик переїдання. Різкі перепади глюкози у крові створюють стрес для організму і стимулюють вироблення гормону «голоду» — греліну, у результаті почуття голоду може мало проходити. Активні речовини МСТ тримають глюкозу під контролем, не даючи її рівню різко підвищуватися або знижуватися. Як не парадоксально, але жири, що містяться в олії МСТ, сприяють жироспаленню. Молекули МСТ набагато менше молекул інших олій (оливкової або соняшникової), через що організм обробляє їх дещо іншим чином. Він може використовувати МСТ як миттєве джерело енергії, не відкладаючи жирові запаси. Також масло МСТ сприяє спалюванню вісцерального жиру - він знаходиться глибоко під м'язами черевної порожнини та оточує внутрішні органи. Невеликий відсоток такої жирової тканини нам необхідний нормального функціонування організму, та її надлишок може спровокувати запальні процеси і навіть розвиток різних хронічних захворювань. Робота мозку Регулярний прийом олії МСТ сприяє підвищенню мозкової активності, оскільки є ідеальним паливом для мозку. Ланцюжок молекул МСТ багатий вуглецем, завдяки чому поживні речовини швидше транспортуються судинами в головний мозок. Це значно підвищує концентрацію та працездатність та покращує пам'ять. Профілактика хронічних захворювань Жирні кислоти, що становлять основу МСТ, мають потужну антибактеріальну та протигрибкову властивість. Вони не дають шкідливим організмам проникнути у ваш організм та підтримують здоровий мікробіом. Відповідно до досліджень, регулярний прийом МСТ на 80% знижує ймовірність виникнення захворювань, спричинених бактеріями. Крім того, МСТ значно скорочує вироблення «поганого» холестерину, що забезпечує ефективну профілактику серцево-судинних захворювань, які вже багато років посідають перше місце у списку причин смерті у всьому світі. Молекули МСТ також підвищують рівень «корисного» холестерину – особливо ефективно вони працюють у поєднанні з лляною олією (про користь льону для організму читайте тут). Завдяки своїй здатності контролювати рівень цукру в крові, олія МСТ є відмінним засобом для профілактики цукрового діабету 2 типу та багатьох інших гормональних захворювань. Можлива шкода
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Домогосподарки розповіли, чому відкриту рослинну олію краще зберігати в холодильнику, хоча на упаковці написано, що низькі температури для неї шкідливі.

Мало хто знайомиться з інформацією на пляшках з рослинною олією.

Подробиці

Тим часом там написано, що ідеальна температура зберігання олії коливається від +8 до +17 градусів.

Тому найчастіше рослинну олію можна побачити в кухонній шафці або біля плити.

Але чому соняшникову олію досвідчені господині зберігають у холодильнику?

Виявляється, рослинна олія може зберігатися в шафці або на столі, поки її не відкрили.

Потім її потрібно поставити у холодильник. Оскільки після відкриття пляшки всередину потрапляє кисень і починаються хімічні реакції, олія псується.

А от якщо поставити її в холодильник, то ці хімічні реакції сповільнюються.

У холодильнику на верхніх або бокових полицях температура в середньому вісім градусів, тому шкоди для рослинної олії не буде.

Закриту пляшку олії краще зберігати у прохолодному, темному місці. У такому випадку кухонна шафка – відмінний варіант.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я