Чим підживити дерева та кущі восени в саду

0
Чим підживити дерева та кущі восени в саду
Підпишіться на наc:
Facebook і Telegram, а також зручно читайте з мобільного GoogleNews.

Підживлення фруктових дерев та ягідних кущів досвідчені господарі радять робити саме восени. Кажуть, що весною вже запізно, тому встигніть до кінця жовтня підживити сад.

Подробиці

Від догляду та живлення залежить майбутня врожайність. Для того, щоб рослини встигли отримати максимум користі, треба завчасно вносити потрібно елементи у ґрунт.

Найчастіше рослини вашого саду потребують калію та фосфору. Для плодових дерев знадобиться перегній у кількості 30 кг. Дорослі дерева споживають близько 50 кг такого добрива. Груші та яблуні потребують суперфосфату та сульфату калію.

Для аґрусу також знадобиться перегній до 15 кг і сульфат калію 40 г Для малини, крім перегною, потрібен суперфосфат (60 г) і 40 г калійної солі. Те саме стосується смородини.

Якщо ґрунт у вашому саду кислий, ви можете розпилити вапно на поверхню ґрунту. Вапно допоможе вирівняти рівень кислотності і покращити доступність мінералів для коренів.

попередня статтяЯк правильно посмажити картоплю: рецепт, яким користуються у ресторанах
наступна статтяАпетитна квасоля з морквою в горщиках
Копірайтерка, що має 2 вищі освіти, 2 дітей, 1 кота, а також почуття гумору та досвід, як садити, сапати, полоти, колоти, готувати, відмивати тощо. Другий рік ділиться з читачами ProstoWay досвідом власним, народним і з просторів Інтернету.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я