...

Які 4 несподіваних поєднання кольорів завжди чудово виглядають на думку стилістів

Підпишіться на нас:

Світло-коричневий та чорний, темно-синій та золотий – ці класичні поєднання завжди працюють.

Однак, на думку стилістів, існує ще безліч комбінацій кольорів, які менш очевидні, але відмінно виглядають.

Як пояснює дизайнер одягу Раель Коен, найпростіший спосіб вибрати два відтінки, що добре доповнюють один одного — це звернутися до кольорового кола. Кольори, що знаходяться на протилежних кінцях, вважаються комплементарними — коли йдеться про вбрання, вони забезпечать гармонійний контраст між речами.

Втім, на думку Коен, найголовніше — не боятися експериментувати: «Не існує жорстких правил — дайте волю вашому творчому потенціалу, отримуйте задоволення від кольору, і ви знайдете комбінацію, яка вам подобатиметься», — каже Раель.

Однак якщо тобі потрібні готові рішення,  зверни увагу на осі ці поєднання.

М’ятно-зелений та рожево-бежевий

“Гра цих відтінків червоного і зеленого завжди виглядає вишукано і підходить для будь-якої пори року”, – вважає Коен. До того ж бежево-рожевий нейтральний — він допомагає м’ятно-зеленому сяяти, водночас не привертаючи до себе надто багато уваги.

Яскраво-жовтий та лавандовий

Можливо, ти не очікуєш, що фіолетовий і жовтий будуть добре поєднуватися, але, пояснює Раель, вони розташовані один навпроти одного на кольоровому колі, і головний секрет — вибрати м’якіший бузковий або лавандовий в пару до яскравого жовтого.

Помаранчевий та яскраво-рожевий

Відтінки, розташовані поруч один з одним на колірному колі, наприклад, рожевий та помаранчевий, називаються аналогічними. Між ними немає яскравого розмаїття, але вони здатні створювати гармонійний і естетично приємний образ, що тішить око.

“Тепло помаранчевого ідеально доповнює інтенсивність яскраво-рожевого, створюючи сміливий акцент”, – каже стилістка Розі Манджаротті. Тим, кому подібне поєднання здається занадто яскравим, вона радить доповнити яскраво-жовтогарячий блідо-рожевим.

Бірюзовий та пісочний

Стилістика і творець власного бренду нижньої білизни Розі Манджаротті подобається це поєднання, тому що воно імітує колірну палітру тропічного пляжу. “Пісочно-бежевий – чудова нейтральна основа, яка дозволяє виділитися яскравому бірюзовому кольору”, – вважає Розі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я