Курка є досить поширеним продуктом через свої високі смакові якості та приємний смак.
Але не завжди виходить приготувати курку ідеально.
М’ясо може вийти пересушеним або “гумовим”.
Подробиці
Які 5 правил приготування варто знати:
1.Лимонний сік.
Мало хто знає про те, що сік лимона використовується як для смаження, так і для варіння курячого м’яса. Цей інгредієнт допомагає пом’якшити волокна м’яса, завдяки чому курка виходить смачною та соковитою.
Якщо ви смажите птицю, то сік варто обрати як один з компонентів маринаду. Під час варіння у воду варто влити кілька столових ложок соку прямо в каструлю.
2.Що робити із жиром?
Іноді куряче м’ясо може виявитися жирним. Далеко не всі господині видаляють цей прошарок, воліючи смажити курку на жирній частині.
Однак страва може вийти не зовсім смачною.
Краще видалити жир, розтопивши його на сковороді разом із олією. При такому підході м’ясо вийде соковитішим, але не жирним.
3.Мити чи не мити?
Дехто вважає, що мити курку не можна. Адже на м’ясі міститься чимала кількість бактерій, які через “водні процедури” можуть поширитися по всій кухні.
Однак для того, щоб смак курки був бездоганним, мити її потрібно.
4.Яку курку брати на бульйон?
Курячий бульйон є одним з найкорисніших і найсмачніших. Можна брати немолодих “супових” курей, але з варінням бульйону доведеться повозитися. Досвідчені господині варять такий бульйон щонайменше дві години.
Якщо взяти стандартну курку, то бульйон приготується швидко.
5.На якому вогні варити та в яку воду додавати?
Це дуже популярне питання, адже від дотримання цих правил залежить прозорість бульйону та його смакові якості.
Досвідчені кухарі завжди закладають курку у холодну воду. Готують бульйон на повільному вогні, щоб смак став ніжнішим та вишуканішим.