...

Чоловіки яких знаків зодіаку найвірніші

Підпишіться на нас:

Деякі жінки довіряють гороскопам. Безумовно, знаки зодіаку впливають нашу долю і навіть характер. Але гороскопи також можуть помилятися. Не слід їм повністю довіряти вибираючи чоловіка, оскільки формування його характеру можуть впливати не тільки зірки, а й інші чинники.

Рейтинг вірності

Звичайно, коли жінка зустрічає чоловіка своєї мрії, вона мало замислюється над проблемами, які можуть прийти в її життя після шлюбу. Вірність чоловіка – це один із найважливіших пунктів, який гарантуватиме стабільність у стосунках. Найшвидший із вигаданих способів перевірити свого благовірного на схильність до зрад – це подивитися гороскоп. У ньому представлений рейтинг найвірніших чоловіків за статистикою. Розглянемо кожен зодіакальний знак від першого до третього місця.

Овен – рейтинг вірності N2. Він має вогняний та пристрасний характер. Любить завойовувати жіночі серця. Зробить все можливе та неможливе, щоб спокусити та захопити об’єкт свого обожнювання. Улюблена жінка для того, поки його пристрасть вирує, є єдиною і неповторною. Але не поспішайте радіти і думати, що сентиментальний залицяльник буде вам вірний все життя. Як тільки він вас «завоює», відразу втратить інтерес і може переключитися на новий об’єкт. З таким супутником треба завжди бути напоготові.

Найчастіше залучайте свою другу половину до новизни ваших відносин. Тоді він оточить вас турботою.

Закохана пара
Закохана пара

Телець – рейтинг вірності N1. Це дуже «фундаментальний» знак. Він спокійний і завжди все зважує. Чоловіки цього знака не надто емоційні, але почуття у них дуже міцні. Якщо такий полюбить, то позбутися його буде непросто. У шлюбі з цим знаком зодіаку ви почуватиметеся комфортно. Він завжди підставить плече і перебуватиме поряд у будь-якій ситуації. Відданість та раціональність – ось його основні риси. Бажаєте спокою у шлюбі – обирайте Тільця.

Близнюки – рейтинг вірності N3. Їм близька двоїстість і непостійність. Хочете все життя вгадувати та вирішувати ребус, тоді обирайте цей знак зодіаку собі у чоловіки. Тільки пам’ятайте, що як тільки Близнюк втратить комфорт, перебуваючи поряд з вами, він одразу вас залишить. Однак не варто відмовлятися від шлюбу з таким чоловіком, просто намагайтеся ретельно вивчити всі тонкощі його характеру. Підлаштовуйтесь і живіть з ним стільки, скільки вашій душі буде завгодно.

Пара в ліжку
Пара в ліжку

Рак – рейтинг вірності N3. Якщо не вдивлятися в деталі характеру такого партнера, то, на перший погляд, здасться, що це дуже вірний і ідеальний чоловік. Однак пам’ятайте, що раки тільки роблять вигляд, що вони такі вірні та добрі. Насправді, крім комфорту їх нічого більше не цікавить. Одружившись із вами, Рак чоловік сидітиме і чекатиме, коли ви самі налагодите побут. Якщо він вам колись змінить, то обставить цю справу таким чином, що в його ж зраді будете винні тільки ви самі.

Лев – рейтинг вірності N1. Що й казати – цар. Зовнішність та поведінка завжди виділяють такого представника з натовпу. Виглядати «з голочки», охайно та граціозно може лише представник еліти. Вони рідко йдуть на зраду. Однак вона може статися, якщо Лев відчує вашу перевагу над ним.

Не претендуйте «на трон», і ви побачите поруч із собою м’яке та пухнасте кошеня.

Суперечка між закоханими
Суперечка між закоханими

Діва – рейтинг вірності N1. Практичність, надійність – ось їх коник. Представники цього знака не люблять надмірностей. Якщо ви чекаєте від чоловіка Діви гарних залицянь, серенад та іншої романтики, то не дочекаєтесь. Такі не люблять постановочних сцен. Проте зовнішність обраниці має значення. Змінювати чоловік Діва не буде через просту гидливість і остраху чимось захворіти. В результаті вони вірні своїм половинкам.

Терези – рейтинг вірності N1. Однозначно вони не підуть вас завойовувати. Це їх доведеться брати в обіг. Вони заграватимуть і пускатимуться в спокусу, перед якою не встоїть жодна жінка. Самолюбування – їхня головна риса. На всі свої дії вони чекають на похвалу. Завдяки своєму природному чуття завжди виходять «сухими з води». Ви навіть не помітите, як вибачте свого обранця, якщо він змінить вас з іншого. Якщо ви любите постійне напруження пристрастей і «гойдалки» у відносинах, тоді шлюб з Терезами – це те, що вам потрібно.

Закохана пара

Скорпіон – рейтинг N3. Для нього головне – це ліжко. Азарт для Скорпіона – основний двигун у коханні. Як тільки настане пересичення у відносинах, Скорпіон пуститься на всі тяжкі. Душою він відданий своїй другій половині, але секс йому важливіший за серйозні почуття. Однак якщо Скорпіон все-таки одружиться з вами, то вважайте, що ви взяли джекпот.

Він буде забезпечувати та оберігати вашу родину на найвищому рівні.

Стрілець – рейтинг вірності N3. Назва сузір’я тут говорить сама за себе. Він завжди знаходиться в пошуку, до якого його штовхає потяг до експериментів. Стрільці стають або вченими, які постійно винаходять щось, або ловеласами. Одружитися Стрільці не поспішають. І якщо одружуються з вами, то не факт, що будуть вірними вам все життя.

Козеріг – рейтинг вірності N1. З дитинства вони будують плани життя. Щоразу закохуються і намагаються бути щоразу вірними. Якщо справа доходить до шлюбу, то надійніше за чоловіка не знайти. Він зробить усе, щоб його дружина ні чого не потребувала.

Якщо ви практична та працьовита жінка, то шлюб із Козерогом буде міцним та довгим.

Водолій – рейтинг вірності N3 і навіть нижче. Для такого чоловіка свобода і незалежність вищі за всі почуття і стосунки. Залицятися не буде, і якщо ви захочете з ним познайомитися, доведеться зробити крок першою. Водолії – однолюби, тому знайте, що його перше кохання завжди стоятиме тінню між вами. Якщо у Водолія вичерпаються почуття, то ви цього, швидше за все, не відчуєте. Тому його відхід стане для вас раптовим.

Риби – рейтинг вірності N3. Чутливі та, на перший погляд, вразливі створіння. Чим вони і підкуповують. У коханні непостійні, та їхні почуття важко зрозуміти. Будь-якої миті можуть махнути хвостом і спливти туди, звідки їх уже не повернеш. Між коханням та сексом частіше обирають секс.

Але хто найвірніший з цих знаків?

Найвірніший знак зодіаку

Чомусь так вважається, що чоловіки Раки рідко зраджують своїм другим половинкам. На це твердження можна сказати таку фразу: «Дивлячись як, і з якого боку подивитися». Правду кажучи, чоловіки з них виходять «ні риба, ні м’ясо». Слабка енергетика вимагає постійного підживлення на стороні. Можливо, ви і станете цим самим підживленням. Отже, Раки дуже люблять перебувати у своєму маленькому світі. Образно кажучи, у раковині. Якщо партнер може забезпечити його «черепашку» всім необхідним, а ще й дасть впевненість у завтрашньому дні, то вірності Раків не буде меж. Цей представник зодіаку стане для вас найкращим партнером Землі.

Він носитиме другу половину на руках і плекатиме. Дітей Рак дуже любить. Тому оточить їх турботою. Ідилія може тривати все життя або доти, доки ви зможете постійно забезпечувати безбідне життя вашому «панцирному» партнеру.

Але як тільки на горизонті сімейного життя замаячать поневіряння та труднощі, Рак відразу ж сховається у свій будиночок. Ви його більше нічим не виманите звідти, а проблеми повним вантажем ляжуть на ваші тендітні плечі. Поки ви боротиметеся і виживатимете, ваш чоловік піде шукати більш комфортне містечко. І не сумнівайтеся, що на стороні Рак швидко знайде собі тиху гавань, де йому буде теж дуже тепло та затишно. Чоловічий характер важко передбачити.

Гороскопам потрібно довіряти, але не до кінця. Особисті якості вашого обранця краще відчувати на ділі. Тільки час покаже, чи правду говорять зірки чи ні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я