Ви бажаєте доповнити інтер’єр передпокою чи коридору гарними кімнатними рослинами?
Боїтеся, що квіти загинуть через нестачу світла?
Є багато рослин, які добре розвиваються та цвітуть навіть у таких умовах.
Подробиці
Ось список рослин, які можна сміливо розміщувати в малоосвітленому приміщенні вашої квартири чи будинку.
Монстера
Ця розлога рослина відмінно виглядає в інтер’єрі просторого передпокою. Монстері подобається тінь, оскільки промені сонця негативно впливають на її листочки. Але пам’ятайте про те, що квітку потрібно берегти від прохолоди і протягів.
Не встановлюйте горщик із нею прямо біля вхідних дверей. Монстері необхідний вологий ґрунт, проте він не повинен бути заболоченим.
Сансев’єрія
Така рослина має і другу назву – «тещин язик». Вона виживе навіть у тому кутку кімнати, який є найтемнішим.
Однак її різновиди, які доповнені смужками, потребують розсіяного сонячного світла.
Для доповнення інтер’єру вашого кориору вибирайте сансев‘єрію, листочки якої однотонні. М’ясисте листя накопичує пил на поверхні, тому варто протирати його не рідше одного разу на місяць.
Хлорофітум
Ця кімнатна рослина надзвичайно популярна в сучасному інтер’єрі. Ця кімнатна квітка не вимагає ретельного та регулярного догляду.
Хлорофітуму під силу вижити в будь-яких умовах довкілля, тому затемнені ділянки квартири не стануть причиною його загибелі. Крім цього, рослина відмінно очищає повітря, тому у вашому будинку пануватиме комфортний мікроклімат.
Цисус
Неймовірно красива ампельна рослина стане головною прикрасою полички в коридорі. Квітка дуже швидко росте, тому доречно озброїтися дугами або підставками, розташованими вертикально. Якщо настало літо або весна, можете винести цисус на балкон.
Заміокулькас
Рослина добре розвивається навіть у півтіні. У середньому вона виростає до метра у висоту, тому у вашому передпокої мають бути досить високі стелі. Полив заміокулькаса проводиться тоді, коли ґрунт у горщику стане сухим на третину.
Нефролепіс
Він добре росте у тіні, оскільки промені сонця поступово знищують рослину.
Поливати нефролепіс необхідно двічі на тиждень, не забуваючи зливати з піддону надлишки води. Крім цього, варто обприскувати рослину, тому що для її розвитку знадобиться достатня кількість вологи.