...

Чи корисна черешня, якщо в ній багато цукру

Підпишіться на нас:

Особливо приємно їсти продукти, які подобаються на смак, та ще й вони приносять користь. Так можна сказати про черешню — ягоду, сезон якої вже розпочався. Вони багато в чому виграють в інших сезонних фруктів, дуже корисні для організму і можуть легко стати корисною заміною солодощам і іншим перекусам. Розповідаємо, чим корисна ця ягода, і чому її варто включити у свій літній раціон.

Вона містить багато клітковини

Не завжди легко отримати рекомендовані 25–30 г клітковини на день, адже це дуже корисний мікроелемент, який необхідний нашому організму. У чашці черешні міститься 3 г клітковини, тому ягоди можуть стати відмінним її джерелом. Дієта, багата на клітковину, сприяє підтримці здорової маси тіла, поліпшенню здоров’я кишечника, зниження холестерину та ризику серцевих захворювань і навіть перешкоджає підвищенню рівня цукру в крові.

Черешня діє як протизапальні засоби

Болять м’язи чи суглоби? Черешня може стати вашим новим солодким джерелом знеболювання. Дослідження показують, що черешня багата антоціанами, поліфенолами, які борються із запаленням тканин так само, як і такі ліки як, наприклад, ібупрофен.

Вона корисна для серця

Антоціани, що містяться в черешні, також можуть бути корисними для вашого серця. Дослідження показують, що ці речовини можуть відігравати роль у профілактиці серцевих захворювань, зменшуючи запалення та сприяючи здоровій функції артерій.

Ягоди покращують якість сну

Черешня є природним джерелом гормону мелатоніну, який допомагає контролювати внутрішній годинник вашого тіла та сприяє здоровому режиму сну. Щоденне вживання 25 ягід черешні може допомогти вам спати міцніше і довше, всього за три дні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я