...

Ці 5 овочів найкраще борються із жиром на животі: перевір, як часто ти їх їси

Підпишіться на нас:

Усі овочі корисні для організму. Але деякі мають особливі властивості, які допомагають прискорити зменшення жирового прошарку на животі. Намагайся їсти ці 5 овочів якнайчастіше. Готуй їх за улюбленими рецептами або вживай у сирому вигляді – і худни!

Живіт може бути більшим як через порушення шлунково-кишкового тракту, так і через підвищений рівень вісцерального жиру. І якщо ти хочеш схуднути в цій зоні, без дотримання принципів правильного харчування не обійтися.

Овочі – головні компоненти здорового харчування. Вони допомагають покращити метаболізм і налагодити роботу кишечника, зменшити цукор у крові та утихомирити почуття голоду. Все це дуже важливо для схуднення і зменшення відсотка жиру в організмі. Особливо якщо йдеться про схуднення в області живота.

Зверніть увагу на ці овочі. Вони вважаються найкориснішими для фігури.

Буряк

Буряк добре стимулює роботу кишечника. Вона насичує організм цілим списком корисних мікроелементів – і ударною дозою клітковини. Завдяки цьому коренеплід знижує рівень холестерину та надовго блокує почуття голоду.

Болгарський перець

У перці багато клітковини, а також капсаїцину – активного компонента, що сприяє зниженню рівня жиру в організмі. До того ж його легко додати до будь-якої страви, як у сирому вигляді, так і після термічної обробки, так що перець можна їсти щодня.

Морква

Морква – коренеплід-рекордсмен за рівнем термогенного ефекту. Цей термін означає здатність продуктів змушувати організм витрачати більше калорій на перетравлення. Так що гризти моркву під час перекушування – чудовий спосіб прискорити процес схуднення!

Шпинат

Листова зелень покращує метаболізм і оздоровлює печінку, в ділянці якої найсильніше відкладається вісцеральний жир.

Брокколі

Брокколі мало хто любить, а дарма! В одній порції цього овочу міститься 10% добової норми клітковини – тобто приблизно стільки ж, як у буряках. До того ж броколі має властивість захищати слизову оболонку шлунка від запалень — за рахунок вмісту омега-кислот у складі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я