Часник є корисною рослиною в усіх аспектах. Його використовують в кулінарії, в народній медицині та в городніх справах. І в сільській місцевості його властивостями користуються сповна, адже обробляти великі площі посадок постійно треба. Шкідники не сплять та не відступають, тож рослини регулярно потребують обробки.
Що треба зробити з часником
Часник найчастіше вирощують вздовж ділянки. Він здатен добре відлякувати шкідників. Також з нього добре приготувати розчин. Для цього треба взяти 3 зубки часнику та залити 1 л води. Поставте настоюватись на добу. Потім підігрійте розчин та можете використовувати для обприскування та поливу. Шкідники в ґрунті дуже не люблять полив часниковою водою.
Якщо ви хочете обробляти від шкідників на поверхні та на листі рослин, тоді треба приготувати розчин концентрованіший. Цілу голівку часнику залийте літром води. Настій має доходити до кондиції протягом тижня. Перед обприскуванням рослин розчин треба розвести. На відро води буквально 4 столові ложки.
Для покращення родючості та потенційного збільшення врожаю концентрат робиться в іншій пропорції. Береться 200 г часнику. Його заливають 0,5 л води. Також тиждень настоюють, а потім використовують із розрахунку 1 ст.л. на 2 л води.
Часник є справжнім помічником для ділянок, де росте багато рослин. Користуйтеся запропонованими рецептами, адже такі розчини екологічно безпечні.