Осінньо-зимовий період супроводжується однією значущою неприємністю – конденсат на вікнах та підвіконнях.
Зайва вогкість нікому не йшла на користь. Борються з нею по-різному: господині розставляють на підвіконнях ємності з сіллю, або гідрогель, чи залучають на допомогу рослини.
Найгірше, що вологість призводить до утворення грибка та плісняви, виводити яку потім доводиться з допомогою хімічних засобів.
Щоб не гаяти час, боріться не з пліснявою, а вологістю за допомогою кімнатних рослин.
Лілії
Ці рослини вбирають вологу через листя. Тому чим крупніша зелень, тим результативнішою буде боротьба з високою вологістю та пліснявою. Лілія впорається з токсинами і вироблятиме найчистіший кисень.
Плющ (англійський)
Його можна залишити не тільки на підвіконні, але в будь-якому вологому приміщенні – у ванній кімнаті або кухні. Рослина поглинає бензол, формальдегід та інші небезпечні для здоров’я речовини.
Пальма
Підійде будь-яка, хоч фінікова. Єдиний недолік – нестримне зростання рослини. Зате пальми разом із високою вологістю будуть поглинати забруднювачі, що виділяють предмети інтер’єру, покриття та оздоблювальні матеріали.
Сансев’єрія
Також її називають зміїною рослиною. Як ніяка інша, ця рослина відмінно справляється з конденсатом. Але для її комфортного зростання доведеться створити низку умов – достатньо світла та тепло.
Стрес супроводжує повсякденне життя. Всі хочуть залишатися спокійними, задоволеними життям, щоб все вдавалося. Проте так…
Щороку дизайнери створюють колекції одягу. В них можна брати ідеї, адаптувати під повсякденний стиль, але…
Тиждень високої моди в Парижі подарував багато цікавих вражень та нових ідей. Декорування тренчів —…
Щосезону тренди на кольори змінюються. Які ж кольори будуть фаворитами весни та літа, читайте у…
Дизайнери вміють дивувати та задавати новий модний вектор. Макіяж — важлива частина образу. Навіть за…
Кожен знак зодіаку має особистий камінь-талісман. Астрологи говорять, якщо правильно підібрати камінь, він може бути…